Niepokój. Detektywistyczna seria o Axelu Steenie

Autor: Jesper Stein

Wydawnictwo: Editio

Oszczędzasz: 20%

1 marca 2007 roku. W Kopenhadze na ulicy Jagtvej policja rozpoczęła eksmisję budynku zwanego Ungdomshuset, miejsca kultowego dla wielu młodych ludzi. Jego zajęcie zakończyło się zamieszkami i demonstracjami w całej dzielnicy Norrebro. Ogień, dym, spalone samochody, a wokół mnóstwo funkcjonariuszy policji. Gdy emocje nieco opadły, okazało się, że to nie koniec problemów. Pod cmentarnym murem, gdzie roiło się od mundurowych, znaleziono ciało. Nieboszczyk na pierwszy rzut oka wyglądał jak jeden z demonstrujących. Kto i dlaczego pozbawił go życia? Dochodzeniowcy muszą szybko i dyskretnie rozwiązać sprawę. Tylko Axel Steen jest w stanie podołać temu zadaniu.
Wicekomisarz Axel Steen. Znany z obsesji na punkcie wyjaśniania zabójstw, przesadnie dociekliwy i nielubiany z powodu presji wywieranej na współpracowników. Samotnik i outsider stosujący niezbyt etyczne metody śledztwa. Tylko zabójcza skuteczność w pracy wielokrotnie ratowała go w oczach przełożonych. Tym razem jednak jego dokładność i szybkość działania mogą mu tylko przeszkodzić. Śledztwem bowiem zainteresował się prokurator generalny i kilkoro dowódców kopenhaskiej policji. Axel dość szybko orientuje się, że podejmując trop, rozpoczyna ryzykowną grę...

O Autorze:
JESPER STEIN – duński dziennikarz i pisarz, zajmujący się głównie procesami sądowymi. Jako powieściopisarz debiutował w 2012 roku czterotomową serią thrillerów o komisarzu Axelu Steenie. Mieszka w Danii w Norrebro, jest żonaty, ma dwie córki.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.24 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 35,92

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 32,33 zł
(dla stałych klientów)
35,92 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
44,90 zł publio.pl

Jesper Stein - inne e-booki

E-booki podobne do "Niepokój. Detektywistyczna seria o Axelu Steenie"