Rozdroża. Z klas(yk)ą w łóżku

Autor: Augusta Docher

Wydawnictwo: Editio

Oszczędzasz: 40%

Jane Eye po stracie przyjaciółki pragnie rozpocząć nowe życie. Opuszcza Nowy Jork, by przenieść się do angielskiego majątku Thornfield Hall, miejsca, w którym czas się zatrzymał. Ma tam sprawować opiekę nad córką sir Edwarda Fairfaxa Rochestera, właściciela dworu. Dzięki swojemu oddaniu zyskuje sympatię małej Adelki, a bezkompromisowym podejściem do obowiązków budzi jednocześnie irytację i szczery podziw Rochestera. Mimo trudnych początków – wbrew woli Edwarda i rozsądkowi Jane – między bohaterami rodzi się coś więcej...
Ponadczasowa opowieść w nowej odsłonie – o tym, jak samotność łączy pozornie różnych od siebie ludzi, a szaleństwo zmieszane z pożądaniem prowadzi do tragedii. Czy ta historia ma szansę na szczęśliwe zakończenie?

„Czytałam już wiele książek Augusty, ale ta jest zupełnie inna. Naprawdę klasyczna, jak zapowiada tytuł, ale ma w sobie to coś, co powinien mieć dobry romans. Według mnie ta pozycja, udowadnia, że Docher doskonale radzi sobie z każdym tematem. Polecam gorąco!” – Małgorzata Falkowska, autorka książki „Ilias”

„Coraz mniej osób sięga po klasykę. A szkoda, bo na kartach tych powieści ukryte są niesamowite historie. Augusta Docher postawiła przed sobą trudne zadanie – postanowiła ją odczarować. I udało się jej to bardzo dobrze! «Rozdroża» to pierwszy tom cyklu, który pokochają czytelniczki ceniące połączenie współczesnego pióra z niepowtarzalnym klimatem tamtej epoki. Polecam!” – Joanna Wolf, nieprzeszkadzajterazczytam.blogspot.com

„Augusta Docher odważyła się «sprofanować» powieść legendę i «bezczelnie» napisała ją w swoim stylu – a przy tym pokazała ogromną klasę. To hołd autorki dla klasyków gatunku. Serdecznie polecam!” – K.N. Haner, autorka powieści, m.in. serii o Morfeuszu, „Sponsor i Drwal”

O Autorze:
Augusta Docher – pseudonim Beaty Majewskiej, polskiej pisarki, autorki kilkunastu poczytnych powieści z gatunku literatury obyczajowej, romansowej i młodzieżowej. Debiutowała powieścią „Eperu”, która zyskała uznanie czytelników. Na koncie ma m.in. książki: „Konkurs na żonę”, „Bilet do szczęścia”, „Zdążyć z miłością”, „Anatomia uległości”, „Płatki wspomnień”, „Kryształowe serca”, „Cała ja”, „Najlepszy powód, by żyć”, „Wiele powodów, by wrócić”, „Zastępcza miłość”. Prywatnie: kocha swoją rodzinę, czarnego psa, dom na wsi, podróże i dobrą lekturę.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 23,94

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 21,55 zł
(dla stałych klientów)
23,94 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
31,92 zł editio.pl
mobi epub pdf
31,92 zł septem.pl
mobi epub pdf
31,92 zł sensus.pl
mobi epub pdf
39,90 zł publio.pl
mobi epub
36,00 zł swiatksiazki.pl

Augusta Docher - inne e-booki

E-booki podobne do "Rozdroża. Z klas(yk)ą w łóżku"