Packet Tracer 6 dla kursów CISCO

Autor: Marek Smyczek

Wydawnictwo: ITStart

Książka Paket Tracer 6 dla kursów CISCO dedykowana jest wszystkim osobom chcącym nauczyć się tworzyć sieci, zarządzać nimi, diagnozować uszkodzenia, a nawet je projektować. Tom I poświęcony jest podstawowym zagadnieniem, szczególnie poświęconym sieciom LAN, dlatego idealnie nadaje się dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z sieciami.

W książce znaleźć można również wiele przykładów oraz ćwiczeń z rozwiązaniami, które można wykorzystać jako narzędzie do sprawdzenia swoich dotychczasowych umiejętności sieciowych oraz do usystematyzowania swojej wiedzy, na temat urządzeń, rodzajów przewodów i przede wszystkim konfiguracji i diagnostyki sieciowej. Przygotowane przez autora pliki przykładów i ćwiczeń dostępne są do pobrania z witryny naszego wydawnictwa pod adresem http://ksiazka.itstart.pl. Więcej na temat pobierania plików opisano we wstępie do książki.

Książka nadaje się również jako idealny podręcznik uzupełniający wiedzę praktyczną podczas wszystkich początkowych semestrów kursów Akademii CISCO.

Autorem książki jest Marek Smyczek, długoletni i doświadczony pedagog, instruktor Akademii Cisco, który z programem Cisco Networking Academy, miał styczność od początku jego istnienia w Polsce. Na co dzień pracuje w charakterze nauczyciela przedmiotów informatycznych w Technikum Nr1 imienia Jacka Karpińskiego w Piekarach Śląskich oraz pełni funkcję rzecznika prasowego szkoły. Ponadto jest autorem i redaktorem wielu publikacji z dziedzin elektroniki i informatyki.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 19,68

Formaty Cena Księgarnia
pdf
19,68 zł gandalf.com.pl
pdf
21,75 zł ravelo.pl
pdf
23,20 zł helion.pl
pdf
od 20,88 zł
(dla stałych klientów)
23,20 zł ebookpoint.pl
pdf
26,10 zł swiatebookow.pl
pdf
26,10 zł zinamon.pl
pdf
27,55 zł ibuk.pl
pdf
  17,40 zł
w programie Nexto Premium
27,55 zł nexto.pl
pdf
29,00 zł woblink.pl
pdf
29,00 zł legimi.com
pdf
29,00 zł virtualo.pl

Marek Smyczek - inne e-booki

E-booki podobne do "Packet Tracer 6 dla kursów CISCO "