ISBN:9788362180998

Psychologia w skutecznym zarządzaniu

Autor: Hans-Michael Klein, Christian Kolb

Wydawnictwo: BC Edukacja

Oszczędzasz: 0%

„Psychologia w skutecznym zarządzaniu” to lektura dla tych z nas, którzy chcą poznać tajniki tej coraz bardziej popularnej nauki i na ich podstawie zoptymalizować pracę menedżera.
Publikacja udowadnia, że najlepsi biznesmeni i szefowie wykorzystują w swoim środowisku zawodowym znajomość zagadnień psychologicznych.
Autorzy poradnika, odwołując się do najnowszych badań i wielu przykładów z życia zawodowego, opisują, jak efektywnie wykonywać pracę menedżera. Podpowiadają, w jaki sposób określać swoje mocne i słabe strony, główne cele podejmowanych działań oraz potrzeby kierowanego przez nas zespołu. Wyjaśniają, jak rozpoznać motywy postępowania innych ludzi i na tej podstawie przewidywać zachowania pracowników. Uczą też, jak zapobiegać próbom manipulacji i zarządzać konfliktami, tak by wychodzić z nich obronną ręką. Doradzają wreszcie, co robić, aby relacje z przełożonymi, podwładnymi i klientami były pełne zrozumienia i empatii.
Atutami tej nowoczesnej publikacji są zwięzłe podsumowania omawianych zagadnień oraz liczne wykresy i schematy ułatwiające zrozumienie podawanych informacji.
„Psychologia w skutecznym zarządzaniu” to zatem nie tylko kompendium wiedzy, lecz także przewodnik po świecie biznesu. To również nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy chcą szybko znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania i skonfrontować własne spostrzeżenia z opinią fachowców.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 13.04 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
13.04 zł publio.pl

E-booki podobne do "Psychologia w skutecznym zarządzaniu"