ISBN:9788362510061

Psychiatria w praktyce

Wydawnictwo: Medical Education

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 87.38 zł.

Podręcznik ten przeznaczony jest dla tych wszystkich, którzy interesują się praktycznymi aspektami psychiatrii. Powstał przede wszystkim z myślą o lekarzach w trakcie specjalizacji z psychiatrii, a także o studentach medycyny, lekarzach medycyny rodzinnej i lekarzach innych specjalności. Książka składa się z szeregu rozdziałów poświęconych najbardziej istotnym zagadnieniom psychiatrii, takim jak schizofrenia, zaburzenia afektywne i zaburzenia lękowe. Czytelnik znajdzie w niej też informacje na temat psychiatrii dzieci i młodzieży, psychiatrii wieku podeszłego, uzależnień od substancji psychoaktywnych i wiele innych.

Podręcznik ten kierujemy do lekarzy, którzy potrzebują zwięzłej, ale mimo to kompletnej wiedzy dotyczącej różnych aspektów zdrowia psychicznego. Dlatego autorzy dołożyli wszelkich starań, aby przedstawić aktualne informacje na temat podstaw diagnostyki i leczenia różnych zaburzeń psychicznych.

Autorzy, czołowi eksperci w dziedzinie psychiatrii klinicznej, przede wszystkim z Europy Środkowej i Wschodniej, włożyli wiele wysiłku, żeby przekazać uniwersalną prawdę: zdrowie psychiczne jest integralną częścią człowieka. Pod żadnym pozorem nie powinno być zatem lekceważone i postrzegane jako mniej istotne od tzw. zdrowia ogólnego. Mamy nadzieję, że ten podręcznik pomoże naszym kolegom lepiej zrozumieć złożoność i różnorodność zaburzeń psychicznych, a co za tym idzie – jeszcze lepiej pomagać pacjentom.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.48 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 87.38 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
87.38 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
od 12.90 zł
(dostęp online)
96.75 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
114.81 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
114.81 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
od 116.10 zł
(dla stałych klientów)
129.00 zł ebookpoint.pl
mobi
116.10 zł zinamon.pl
epub
116.10 zł zinamon.pl
pdf
116.10 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Psychiatria w praktyce"