ISBN:9788363598532

Strefa lęku

Autor: Piotr Sikorski

Wydawnictwo: RW2010

Stron: 87

Opłacalność: 5.86 zł/100 stron

Oszczędzasz: 35%

By zapanować nad naszą wewnętrzną strefą lęku, musimy najpierw ją nazwać, zdefiniować jej przyczyny, a potem stanąć twarzą w twarz z naszymi największymi koszmarami. Bohaterowie zbioru opowiadań „Strefa lęku” wpadli w sidła strachu. Czy zdołali się z nich wydostać? Strach jest częścią naszego życia, towarzyszy nam od dzieciństwa. Czy można przed nim uciec? A może lepiej nauczyć się go kontrolować?

Autor dotyka problemu strachu, negatywnych emocji z nim związanych, działań, które podejmujemy pod jego wpływem. Prezentujemy pięć opowiadań. W każdym z nich strach ma inną twarz. Lęk przed niewyjaśnioną zbrodnią z przeszłości, która położyła się cieniem na losach młodej kobiety; strach polityka, który mimo wygranych wyborów zmuszony jest do ucieczki przed rozwścieczonym tłumem; obawa pomieszana z tęsknotą, która każe brnąć przez mrok i śnieg, by ocalić resztki szczęścia; lęk o własne życie, gdy nagle stajemy się świadkami przestępstwa; strach będący innym obliczem samotności, gdy człowiek nie wie, czy to, co mu się przydarzyło, działo się naprawdę, czy był to tylko straszny sen. Bo strach jest przebiegły i dopada nas także podczas snu. A jeśli krwawy koszmar powtórzy się na jawie...?

Z recenzji:

Nie spodziewałam się aż tak znakomitych opowiadań. W zbiorze nie ma elementów charakterystycznych dla opowieści grozy – zagrożenia i lęki są jak najbardziej realne. Jednak Autor potrafił kunsztownie i bez nachalnych efektów zbudować nastrój, z jakim zetknęłam się w prozie Grabińskiego czy Lovecrafta. Polecam szczerze i bez wahania!

Alicja Minicka

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 5.10 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
5.37 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
6.01 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
7.90 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
od 7.11 zł
(dla stałych klientów)
7.90 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
7.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
  7.74 zł
w programie Nexto Premium
12.00 zł nexto.pl
mobi epub
5.93 zł litres.pl
mobi epub
7.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
7.90 zł virtualo.pl
mobi epub
7.90 zł woblink.pl
mobi epub
8.26 zł empik.pl
mobi
5.10 zł zinamon.pl
epub
5.10 zł zinamon.pl
pdf
5.10 zł zinamon.pl

Piotr Sikorski - inne e-booki

E-booki podobne do "Strefa lęku"