Tylko mnie poproś

Autor: Sylvia Day

Wydawnictwo: Wielka Litera

Oszczędzasz: 25%

Nowa seria Sylvii Day przenosi czytelniczki w czasy, gdy namiętność była tematem tabu, a pożądanie krępowały gorsety konwenansów.

Jeszcze żadna kobieta tak go nie upokorzyła i żadnej nie pragnął bardziej…

Marcus pała żądzą zemsty na Elizabeth, która uciekła sprzed ołtarza i natychmiast wyszła za innego. Teraz nadarza się okazja, aby wyrównać rachunki. Jako agent korony ma prowadzić śledztwo w sprawie tajemniczego zabójstwa męża Elizabeth i zapewnić jej ochronę. W ten sposób chce wziąć to, co miało należeć do niego i raz na zawsze uwolnić się spod dręczącego go wspomnienia ukochanej. Jednak okazuje się, że płomień łączącego ich uczucia wcale nie wygasł, a raczej zamienił się w niepohamowany i niebezpieczny ogień pożądania…

Sylvia Day jest autorką kilkudziesięciu wielokrotnie nagradzanych książek, w tym światowych bestsellerów z serii Dotyk Crossa, które zostały przetłumaczone na 40 języków. Jej książki – od powieści erotycznych po romanse historyczne – zajmują pierwsze miejsca na listach w 20 krajach i sprzedają się w milionowych nakładach. Dotyk Crossa został wybrany najlepszym romansem największej księgarni internetowej Amazon i już trwają prace nad ekranizacją powieści.

Najlepsza cena: Vagabook
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 20,93

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
20,93 zł vagabook.pl
mobi epub
22,08 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23,72 zł ibuk.pl
mobi epub
25,11 zł ravelo.pl
mobi epub
25,11 zł swiatebookow.pl
mobi epub
27,90 zł litres.pl
mobi
23,70 zł zinamon.pl
epub
23,70 zł zinamon.pl

Sylvia Day - inne e-booki

E-booki podobne do "Tylko mnie poproś"