ISBN:9788364184116

Pomyślę o tym jutro

Autor: Katarzyna Michalik-Jaworska

Wydawnictwo: Dobra Literatura

Oszczędzasz: 25%

 

"Najtrudniejsze przypadki ciężko chorych dzieci wpisują się w codzienność Marty, trzydziestoletniej pielęgniarki na oddziale kardiologii, burząc to, w co wierzyła, i odbierając jej poczucie równowagi. Miłość, przyjaźń, małżeństwo – te słowa nabierają dla Marty nowego znaczenia. Osoby, które spotka, będą dla niej swoistym drogowskazem i inspiracją do podjęcia zaskakujących decyzji.
""Znajomość kobiecej psychiki i umiejętność tworzenia intrygującej fabuły, budowanej z codziennych drobiazgów, czyni z tej powieści rodzaj gabinetu terapeuty, w którym autorka zajmuje się odbudową złamanych serc. Toteż czyta się tę książkę niczym wartką  powieść detektywistyczną, z tą różnicą, że nie chodzi o to, kto zabił, a kto ocalał"".
Tomasz Miłkowski, krytyk, publicysta i dziennikarz"

 

Najtrudniejsze przypadki ciężko chorych dzieci wpisują się w codzienność Marty, trzydziestoletniej pielęgniarki na oddziale kardiologii, burząc to, w co wierzyła, i odbierając jej poczucie równowagi. Miłość, przyjaźń, małżeństwo – te słowa nabierają dla Marty nowego znaczenia. Osoby, które spotka, będą dla niej swoistym drogowskazem i inspiracją do podjęcia zaskakujących decyzji.

 

Znajomość kobiecej psychiki i umiejętność tworzenia intrygującej fabuły, budowanej z codziennych drobiazgów, czyni z tej powieści rodzaj gabinetu terapeuty, w którym autorka zajmuje się odbudową złamanych serc. Toteż czyta się tę książkę niczym wartką  powieść detektywistyczną, z tą różnicą, że nie chodzi o to, kto zabił, a kto ocalał.

- Tomasz Miłkowski, krytyk, publicysta i dziennikarz

Najlepsza cena: Vagabook
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 16.43 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
16.43 zł vagabook.pl
mobi epub
17.08 zł litres.pl
mobi epub
17.52 zł septem.pl
mobi epub
od 15.77 zł
(dla stałych klientów)
17.52 zł ebookpoint.pl
mobi epub
od 4.92 zł
(dostęp online)
17.52 zł ibuk.pl
mobi epub
17.90 zł gandalf.com.pl
mobi epub
20.15 zł swiatebookow.pl
mobi epub
21.90 zł empik.pl
mobi epub
21.90 zł virtualo.pl
mobi epub
  13.14 zł
w programie Nexto Premium
21.90 zł nexto.pl
mobi
19.70 zł zinamon.pl
epub
19.70 zł zinamon.pl

Katarzyna Michalik-Jaworska - inne e-booki

E-booki podobne do "Pomyślę o tym jutro"