ISBN:9788365456540

Seksownik, czyli mądrze i pikantnie

Autor: Katarzyna Miller

Wydawnictwo: Zwierciadło

Oszczędzasz: 28%

Stuprocentowa satysfakcja z życia seksualnego. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak!

Katarzyna Miller, znana i lubiana psycholożka oraz psychoterapeutka, w rozmowach z dziennikarką Beatą Pawłowicz porusza wiele tematów związanych z intymną sferą życia człowieka, która, mimo, że stanowi coraz mniejsze tabu, nadal zbyt często postrzegana jest poprzez pryzmat niszczących ją stereotypów.

Erotyczne gadżety, brak i nadmiar libido, intymne słownictwo, pornografia, wirtualny seks to tylko kilka spośród wątków poruszonych w tych niezwykle ciekawych i inspirujących rozmowach.

Seksownik daje możliwość innego, pozbawionego zahamować spojrzenia na ludzką seksualność, a przez to - szansę na zrozumienie siebie, swoich pragnień i osiągnięcie radości oraz satysfakcji z udanego życia seksualnego.

Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło". Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu książek, m.in. Nie bój się życia, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Chcę być kochana tak jak chcę. Rozmowy terapeutyczne(Wydawnictwo Zwierciadło).

Beata Pawłowicz – dziennikarka związana z magazynem „Zwierciadło”. Autorka i współautorka książek:Dekalog szczęścia, Po szczęście do pracy, Życie w micie (Wydawnictwo Zwierciadło).

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 28.20 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
28.20 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 25.40 zł
(dla stałych klientów)
28.22 zł ebookpoint.pl
mobi epub
28.22 zł ibuk.pl
mobi epub
30.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  19.92 zł
w programie Nexto Premium
30.88 zł nexto.pl
mobi epub
33.20 zł empik.pl
mobi epub
33.20 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
33.20 zł legimi.com
mobi epub
33.20 zł swiatebookow.pl
mobi epub
39.32 zł publio.pl

Katarzyna Miller - inne e-booki

E-booki podobne do "Seksownik, czyli mądrze i pikantnie"