ISBN:9788365537430

Tajemniczy opiekun. Angielski z Jean Webster.

Autor: Webster Jean

Wydawnictwo: Frank Books

Oszczędzasz: 36%

Angielski Przy Okazji! Pełny Angielski Tekst. 100% Tłumaczenia! Ucz się angielskiego czytając ciekawe książki, przygotowane według Metody Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka

-----------------------

Opis serii:

Książki z serii Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka służą do nauki języka angielskiego przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym polskim tłumaczeniem. Metoda polega na specjalnej adaptacji treści w taki sposób że cała zawartość książki jest podzielona na akapity. Najpierw czytamy akapit, z wplecionym polskim tłumaczeniem i niektórymi gramatycznymi i fonetycznymi wyjaśnieniami. Następnie ten sam akapit czytamy już bez tłumaczenia, w oryginalnym języku, czyli "płyniemy bez asekuracji". Właśnie wtedy nasz mózg przyzwyczaja się do rozumienia języka obcego. Całość jest na tyle spójna, że odbiorca ma poczucie czytania książki w oryginale i przyswaja język, znajdując się w naturalnym stanie rozluźnienia i zaciekawienia treścią. U podstaw Metody leżą między innymi założenia Sugestopedii dr. G Łozanowa, a także prace Jego następców i samodzielnych lingwistów, A.Leontieva, G. Kitajgorodskiej. Seria zawiera dzieła klasyków literatury brytyjskiej i amerykańskiej i w ten sposób przybliża czytelnikowi specyfikę anglojęzycznej kultury. Język oryginału nie jest w żaden sposób uproszczony ani skrócony.

Opis książki/treści:

Powieść o losach dziewczyny z domu sierot. Dzięki hojności jednego z członków komitetu dobroczynnego zostaje wysłana na studia do college’u z pełnym utrzymaniem. Pod jednym warunkiem: ma regularnie pisywać listy do opiekuna, który chce pozostać anonimowy. Czy uda się jej w końcu poznać tajemniczego opiekuna? I kim okaże się ten człowiek? Jak potoczy się historia ich relacji? Bardzo wesoła, lekka fabuła, a zarazem głębokie przesłanie.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 27.12 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
27.12 zł septem.pl
mobi epub
27.12 zł onepress.pl
mobi epub
od 24.41 zł
(dla stałych klientów)
27.12 zł ebookpoint.pl
mobi epub
28.78 zł ebuczek.pl
mobi epub
28.78 zł ebuczek.pl
mobi epub
28.78 zł ebuczek.pl
mobi epub
29.62 zł vagabook.pl
mobi epub
36.38 zł gandalf.com.pl
mobi epub
37.66 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  25.39 zł
w programie Nexto Premium
39.36 zł nexto.pl
mobi epub
42.32 zł empik.pl
mobi epub
42.32 zł woblink.pl
mobi epub
42.32 zł publio.pl
mobi epub
42.32 zł litres.pl
mobi epub
42.32 zł ibuk.pl
mobi epub
42.32 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Tajemniczy opiekun. Angielski z Jean Webster."