ISBN:9788366134997

Za głosem serca

Autor: Joanne MacGregor

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Oszczędzasz: 21%

Nowoczesny romans zainspirowany Małą Syrenką, jedną z najpiękniejszych literackich historii miłosnych!

Jak wiele możesz poświęcić dla miłości? Czy jest warta tego, aby odebrać głos swojemu własnemu „ja”?

Chce uwolnić się od przeszłości. Chce znaleźć dla siebie nowe miejsce. Co jednak, gdy czarujący świat filmowy zamiast krainą marzeń okazuje się pułapką?

Kiedy osiemnastoletnia Romy Morgan ratuje życie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Loganowi Rushowi, dostaje pracę jako jego osobista asystentka i z dnia na dzień znajduje się w środku ekscytującego świata filmu. Spełnia się sen Romy – między nią a Loganem zaczyna więcej niż iskrzyć. Wtedy jednak Romy odkrywa, że plan filmowy to świat iluzji i niedotrzymanych obietnic. Traci pewność, komu naprawdę może zaufać. Kiedy odkrywa mroczną tajemnicę Logana musi dokonać wyboru między miłością a zemstą.

Zanurz się już dziś w tej niesamowitej historii, idealnej dla fanów Kasie West, Jenny Han, Stephanie Perkins, Abbi Glines, Morgan Matson i Julie Buxbaum.

__

O autorce

Joanne Macgregor – znana w Stanach pisarka książek dla młodzieży, którą fanki pokochały za zabawny styl i poruszanie tematów, które inni pomijali. "Jej Wysokość P." stała się wielkim hitem, który przyciągnął do siebie wiele pokoleń czytelników. Autorka kreuje bohaterów, których można łatwo pokochać i utożsamiać się z nimi, nawet jeżeli nie ma się 180 cm wzrostu! Ta książka to polski debiut pisarki, którą pokochano w Stanach!

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 19.71 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19.71 zł septem.pl
mobi epub
od 17.74 zł
(dla stałych klientów)
19.71 zł ebookpoint.pl
mobi epub
19.92 zł vagabook.pl
mobi epub
21.17 zł litres.pl
mobi epub
21.92 zł gandalf.com.pl
mobi epub
22.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
24.90 zł empik.pl
mobi epub
  14.94 zł
w programie Nexto Premium
24.90 zł nexto.pl
mobi epub
24.90 zł virtualo.pl
mobi epub
24.90 zł publio.pl
mobi epub
24.90 zł ibuk.pl
mobi
22.40 zł zinamon.pl
epub
22.40 zł zinamon.pl
epub
24.90 zł
(z kodem prom.)
24.90 zł woblink.pl

Joanne MacGregor - inne e-booki

E-booki podobne do "Za głosem serca"