ISBN:9788372295538

Wodospady Cienia po zmroku (Tom 2). Wieczna

Autor: C.C. Hunter

Wydawnictwo: Feeria

Opłacalność: 7.29 zł/100 stron

Odkąd Delli stała się wampirem, w świecie ludzi czuła się wyrzutkiem. Wydawało jej się, że w końcu odnalazła swoje miejsce w Wodospadach Cienia, teraz jednak jej życie znowu wywraca się do góry nogami.

Drugi tom przygód Delli – wampirzycy z charakterem, znanej czytelnikom z pierwszej części cyklu Odrodzona.

Wampirzyca, zaatakowana przez śmiertelnie niebezpieczny wirus musi podjąć ważną decyzję. Czy się odrodzić… To byłaby dla niej jedyna szansa przetrwania jednak cena, jaką musiałaby zapłacić to wieczna więź z Chase’em, mrocznym, wysokim i pociągającym wampirem, który w jednej chwilipotrafi ją rozśmieszyć ja i doprowadzić do wściekłości. Chase zna już zbyt wiele jej tajemnic a związaniie się z nim na zawsze to ostatnia rzecz jakiej mogłaby sobie życzyć Delli. W dodatku nie wie do końca co ta więź miałaby oznaczać. Czy pociąg, który czuje do Chase’a, jest prawdziwy? Czy los kryje dla niej coś jeszcze w zanadrzu? I co oznacza to dla Steve’a, tego zmiennokształtnego przystojniaka, którego pocałunki sprawiają, że Delli miękną kolana?

Teraz Delli spotka kolejny cios. Podczas pracy nad pewną sprawą dziewczyna odkrywa szokującą prawdę o przeszłości swojego ojca. Wskutek tego wampirzyca zaczyna kwestionować wszystko, w co do tej pory wierzyła i co uznawała za prawdziwe, łącznie z własnym miejscem w świecie, który pokochała.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

C.C. Hunter - inne e-booki

E-booki podobne do "Wieczna "