Doskonałe uzupełnienie popularnej serii powieści fantasy Wodospady Cienia. Książki te stały się bestsellerem New York Timesa i zyskała na całym świecie rzesze czytelników. Fani serii docenią opowiadania zebrane w tomie Prawie o północy, które przybliżają historie czworga niezwykłych młodych bohaterów: Delli Tsang, Frederiki Lakoty, Mirandy Kane i Chase'a Tallmana.

Wodospady Cienia to ukryta przed światem i ciekawskimi oczami śmiertelników tajna szkoła z internatem, przeznaczona dla istot nadnaturalnych. Ale dla czwórki nastolatków to coś znacznie więcej niż tylko szkoła, to miejsce, w którym rozstrzygają się ich losy. Krnąbrna wampirzyca i wredna wilkołaczyca, które zupełnie nie mogły znaleźć sobie miejsca w świecie, czarownica kompletnie załamana tym, że jej zaklęcia nie działały zgodnie z zamierzeniem, i pewien przystojny nowy mieszkaniec obozu, któremu wbrew przeciwnościom udało się skraść czyjeś serce. Bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich to, że wszyscy oni jeszcze bardziej różnią się od zwykłych ludzi.

Jak wyglądała ich przeszłość, nim trafili do obozu w Wodospadach Cienia? Jak odnaleźli się w życiu? Dowiecie się tego z pięciu opowiadań zawartych w książce Prawie o północy. Jeśli chcecie wiedzieć, co ukształtowało tę czwórkę młodych bohaterów, sięgnijcie po przesycone miłością, przyjaźnią i magią historie C.C. Hunter.