Pomóż uzależnionym! Integralny program profilaktyczny w szkole

Autor: Marian Łakomski

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza „Impuls”

Oszczędzasz: 25%

Jest to już drugie wydanie książki, której wcześniejszy tytuł brzmiał: „Dlaczego integralny program profilaktyczny w szkole. Pomoc dydaktyczno-wychowawcza dla nauczycieli i wychowawców”. Program został poszerzony oraz uzupełniony.

Celem prezentowanej publikacji było opracowanie założeń integralnego programu profilaktycznego dotyczącego wychowania w trzeźwości dzieci i młodzieży. Program ten nie tylko przekazuje informacje o substancjach uzależniających i uczy konkretnych zachowań wobec własnych emocji, lecz także przedstawia sposoby kształtowania u wychowanków dojrzałych postaw wobec siebie i świata zewnętrznego. Warunkiem opracowania integralnego programu wychowania w trzeźwości było całościowe i realistyczne zrozumienie wychowanka i jego sytuacji egzystencjalnej.

W książce zamieszczono gotowy projekt integralnego programu profilaktycznego dla szkoły.

Publikacja ta jest przeznaczona w szczególny sposób dla nauczycieli i wychowawców, ale także rodziców, którzy nie mają profesjonalnego przygotowania w zakresie profilaktyki uzależnień, a którzy mogą pomagać innym, a zwłaszcza dzieciom i młodzieży, w ochronie ich zagrożonej wolności.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 18,65

Formaty Cena Księgarnia
pdf
18,65 zł gandalf.com.pl
pdf
24,85 zł publio.pl
pdf
  18,00 zł
w programie Nexto Premium
28,50 zł nexto.pl
pdf
30,00 zł virtualo.pl

Marian Łakomski - inne e-booki

E-booki podobne do "Pomóż uzależnionym! Integralny program profilaktyczny w szkole"