Mechaniczny książę

Autor: Cassandra Clare

Wydawnictwo: Wydawnictwo MAG

Stron: 494

Opłacalność: 4.97 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

W magicznym podziemnym świecie wiktoriańskiego Londynu Tessa znalazła bezpieczne schronienie u Nocnych Łowców. Jednakże bezpieczeństwo okazuje się nietrwałe, kiedy grupa podstępnych członków Clave zaczyna spiskować, żeby odsunąć jej protektorkę Charlotte od kierowania Instytutem. Gdyby Charlotte straciła stanowisko, Tessa znalazłaby się na ulicy... jako łatwa zdobycz dla Mistrza, który chce wykorzystać jej moc do własnych celów.

 Z pomocą przystojnego i autodestrukcyjnego Willa oraz zakochanego w niej Jema Tessa odkrywa, że wojna Mistrza z Nocnymi Łowcami wynika z osobistych pobudek. Mistrz obwinia ich o spowodowanie tragedii, która zniszczyła mu życie. Żeby poznać tajemnice przeszłości, cała trójka odbywa podróże do mglistego Yorkshire, do rezydencji, w której kryją się nieopisane okropieństwa; do londyńskich slumsów i zaczarowanej sali balowej, gdzie Tessa odkrywa, że prawda o jej pochodzeniu jest bardziej złowieszcza, niż przypuszczała. Kiedy troje przyjaciół spotyka mechanicznego demona, który przekazuje Willowi ostrzeżenie, uświadamiają sobie oni, że Mistrz wie o każdym ich kroku... i że ktoś ich zdradził.

 Tessa zaczyna zdawać sobie sprawę, że jej serce bije coraz mocniej dla Jema, choć nadal dręczy ją tęsknota za Willem, mimo jego mrocznych nastrojów. Coś jednak zmienia się w Willu, kruszeje mur, który wokół siebie zbudował. Czy odnalezienie Mistrza uwolni Willa od sekretów i da Tessie odpowiedzi na pytania, kim jest i dlaczego się urodziła?

 Kiedy poszukiwania Mistrza i prawdy narażają przyjaciół na niebezpieczeństwo, Tessa odkrywa, że połączenie miłości i kłamstw może zdeprawować nawet najczystsze serce.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 24,56

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
24,56 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
29,12 zł ktoczyta.pl
bez DRM mobi epub
29,36 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
30,00 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
31,58 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
  21,05 zł
w programie Nexto Premium
33,34 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
35,09 zł legimi.com
bez DRM mobi epub
35,09 zł publio.pl
bez DRM mobi epub
35,09 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
35,09 zł virtualo.pl
bez DRM mobi
31,60 zł zinamon.pl
bez DRM epub
31,60 zł zinamon.pl

Cassandra Clare - inne e-booki

E-booki podobne do "Mechaniczny książę"