Mama i sens życia. Opowieści psychoterapeutyczne

Autor: Irvin D. Yalom

Wydawnictwo: Czarna Owca

Stron: 320

Opłacalność: 4.66 zł/100 stron

Oszczędzasz: 32%

W książce Mama i sens życia autor przedstawia sześć prawdziwych historii z życia swoich pacjentów, którzy cierpią z powodu lęku, depresji, nieuleczalnej choroby, czy wręcz zbliżającej się śmierci. Często podczas terapii okazuje się, że te zewnętrzne kłopoty pacjentów i zaburzające życie ich skutki są reakcją na troski ostateczne jak nieuchronna śmierć, brak oparcia, izolacja, brak sensu. To także książka bardzo osobista, w jednym z opowiadań autor analizuje swoją relację z matką.

Książka dla wszystkich, skorzystają z niej zarówno studenci psychologii i psycholodzy – obserwując warsztat świetnego terapeuty, jak i ci, którzy poszukują sensu w świecie, który sensu nie ma.

Irvin D. Yalom – emerytowany profesor psychiatrii na uniwersytecie Stanforda, psychoterapeuta mający wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Autor błyskotliwych powieści psychologicznych i podręczników. W swoich pracach prezentuje terapię w ujęciu egzystencjalnym. Jest autorem klasycznych już podręczników, takich jak: Psychoterapia grupowa. Teoria i praktyka, Psychoterapia egzystencjalna, Dar terapii i in. Wspaniałe gawędziarstwo autora można poznać w opowiadaniach terapeutycznych: Kat miłości, Mama i sens życia oraz w powieściach: Leżąc na kozetce, Kiedy Nietzsche szlochał, Kuracja według Schopenhauera.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 14,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
14,90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 15,93 zł
(dla stałych klientów)
17,70 zł ebookpoint.pl
mobi epub
19,54 zł ibuk.pl
mobi epub
20,69 zł ravelo.pl
mobi epub
21,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  13,79 zł
w programie Nexto Premium
21,84 zł nexto.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
22,99 zł legimi.com
mobi epub
22,99 zł publio.pl
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
23,99 zł woblink.pl
mobi
20,70 zł zinamon.pl
epub
20,70 zł zinamon.pl

Irvin D. Yalom - inne e-booki

E-booki podobne do "Mama i sens życia"