Czy masz u siebie zakładowy fundusz świadczeń socjalnych? Chciałbyś wiedzieć wszystko o naliczaniu i korekcie odpisów oraz wydawaniu środków funduszu?
A może wypłacasz świadczenia urlopowe? Czy chcesz znać dobrze zasady ich wypłacania?
Albo może zastanawiasz się nad rozpoczęciem działalności socjalnej lub chcesz z niej zrezygnować?
Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, zapraszam Cię do przeczytania publikacji „Działalność socjalna pracodawcy (2010 r.)”
Rozwiązujemy w niej wszystkie najważniejsze problemy z praktyki kadrowej, dotyczące świadczenia urlopowego oraz zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (ZFŚS).

Z publikacji dowiesz się przede wszystkim:

  • czym różni się działalność socjalna małego i dużego pracodawcy?
  • jak prawidłowo ustalić odpis na ZFŚS i dokonać jego korekty na koniec roku?
  • jak prawidłowo ustalić wysokość świadczenia urlopowego?
  • co można finansować z ZFŚS?
  • jak zrezygnować z działalności socjalnej?
  • jak sporządzać dokumenty związane z działalnością socjalną?

Poza tym, znajdziesz w niej odpowiedzi na mnóstwo dodatkowych pytań z praktyki kadrowej, które wyjaśnią Ci najważniejsze niuanse związane z działalnością socjalną (np. czy ze świadczeń z ZFŚS komornik może prowadzić egzekucję?)

Doradzają Ci najlepsi specjaliści

Możesz w pełni ufać wskazówkom zawartym w publikacji „Działalność socjalna pracodawcy (2010 r.)” i stosować je bez obaw. Zostały one przygotowane przez specjalistów z dziedziny prawa pracy. Konsultantem merytorycznym publikacji jest Monika Frączek – starszy specjalista w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Publikacja została przygotowana z zachowaniem najwyższej staranności i wykorzystaniem wysokich kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia.