Świat jest pełen chętnych suk

Autor: Jacek Piekara

Wydawnictwo: Fabryka Słów

Stron: 396

Opłacalność: 5.39 zł/100 stron

Oszczędzasz: 11%

Trzynaście opowiadań, różnorodność tematyki, zaskakujące, autorskie wizje świata — to wszystko otrzymacie w najnowszej książce Jacka Piekary. Wszystkie historie zebrano w cztery grupy, pod intrygującymi tytułami:

Miłość, seks, nienawiść – w opowiadaniach spotkasz: maltretowaną psychicznie i fizycznie kobietę, playboya posiadającego niezwykły talent pozwalający na uwiedzenie każdej kobiety oraz seryjnego mordercę, zabijającego swoje kochanki w celu zrealizowania misternego planu.

Świat masek – trzy historie przygodowo-kryminalne opowiadające o perypetiach agenta O’Reilly – Ziemianina, żyjącego na planecie, na której ludzie noszą maski obrazujące ich aktualne uczucia, a niezwykłą wagę odgrywa mowa gestów. Obywatele muszą też przestrzegać setek tradycyjnych obyczajów i rytuałów.

Bóg i historia – tu znajdziecie odpowiedzi na pytania jak mógłby wyglądać nasz świat, gdyby Polska sprzymierzyła się z hitlerowskimi Niemcami? Co by się stało, gdyby naukowcy potrafili sklonować Jezusa? Czym jest Piekło i jak wygląda? Czy śmierć jest karą, czy nagrodą?

Obce światy – trzy klasyczne opowiadania science-fiction, których akcja toczy się na odległych, zdumiewająco różnych od Ziemi, planetach.

Prowokująca mieszanka!

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 21,35

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21,35 zł swiatebookow.pl
mobi epub
21,35 zł ibuk.pl
mobi epub
21,59 zł ravelo.pl
mobi epub
22,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  14,39 zł
w programie Nexto Premium
22,79 zł nexto.pl
mobi epub
23,99 zł publio.pl
mobi epub
23,99 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
23,99 zł legimi.com
mobi
21,60 zł zinamon.pl
epub
21,60 zł zinamon.pl

Jacek Piekara - inne e-booki

E-booki podobne do "Świat jest pełen chętnych suk"