Co musiałaby zawierać książka, której wartość wycenia się na około 500 zł? Na pewno wiedzę, dzięki której zarobisz lub zaoszczędzisz co najmniej 501 złotych. A co powiesz na fakt, że za chwilę poznasz publikację, dzięki której zarobisz lub zaoszczędzisz od 2 do 20 tysięcy złotych? Wystarczy, że masz stronę internetową lub w jakiś inny sposób planujesz zarabiać w Internecie. Dowiedz się więc

Jak zwiększyć zyski, usprawniając swój serwis internetowy, poznając NIEZAWODNE STRATEGIE WYGRYWANIA W SIECI.

Domyślam się, że wiele razy ktoś składał Ci podobne obietnice i dlatego rozumiem, że być może pomyślisz: Dlaczego tym razem miałoby to zadziałać? Powód jest jeden. Książkę, dzięki której zwiększysz zyski, usprawniając swój serwis internetowy, napisali praktycy, którzy przetestowali w polskich realiach wiedzę zdobytą na Zachodzie. Stosowali ją z sukcesem we własnych serwisach internetowych oraz stronach internetowych swoich klientów, którym świadczą usługi konsultingowe.

Co ważniejsze, wiedza, o której mówimy, przez autorów sprzedawana była wraz z indywidualnymi konsultacjami za cenę ponad 500 złotych. Skoro właściciele serwisów internetowych byli w stanie zainwestować taką kwotę w książkę i konsultacje, musieli mieć pewność, że to zadziała. Mieli świadomość, że ich strona po kilku zmianach zacznie zwiększać ich zyski.

Zapytasz pewnie:

"Dlaczego wiedza wyceniana dotychczas na ponad 500 złotych dostępna jest teraz w tak niskiej cenie?"

Kolejne pytanie, które może się pojawić w Twoim umyśle, dotyczy tego, jak udało nam się zdobyć dla naszych Czytelników tę wiedzę i udostępnić w 10-krotnie niższej cenie? Pozwól, że Ci to wyjaśnię. Przekonaliśmy autorów, żeby nie sprzedawać tej wiedzy wyłącznie z drogimi konsultacjami i żeby wydzielić wartościową treść w formie książek. Wiedzieliśmy, że jest wielu Czytelników, którzy z pewnością chcieliby zdobyć umiejętność usprawniania swojego serwisu internetowego. Nie zawsze jednak byliby w stanie zainwestować w tę wiedzę ponad 500 złotych, choć oczywiście nie jest to specjalnie wysoka cena, gdy wiesz, że Twój serwis może zmienić się w "kurę znoszącą złote jajka".

Teraz możesz zdobyć i przetestować tę komletną wiedzę za 10-krotnie niższą cenę. Jeżeli przekonasz się o sile opisywanych ponad 70 strategii, a Twoja strona internetowa znacząco zwiększy zyski, to prawdopodobnie będziesz w stanie zainwestować także w indywidualne konsultacje, które mogą się przydać na kolejnym etapie.

Zamień zwykłą stronę internetową w serwis przynoszący realne i stałe zyski

Nie oszukujmy się, gdy startuje nasza nowa strona internetowa, jesteśmy bardzo podekscytowani. Mamy wiele związanych z nią oczekiwań. Jednak główne oczekiwanie i cel, jaki jej stawiamy, to po prostu zarabianie. I tutaj pojawia się główny cel tej wyjątkowej publikacji "Niezawodne strategie wygrywania w sieci" Jest to kompleksowy przewodnik krok po kroku mówiący o tym, jak ze zwykłej strony stworzyć serwis, który będzie tak dopracowany, że będzie przynosił realne zyski. Trudno to osiągnąć, gdy

 • Twoja strona internetowa nie jest dopracowana pod kątem dwóch fundamentalnych obszarów decydujących o sukcesie w Internecie. Te niezbędne elementy to funkcjonalność i pozycja w wyszukiwarkach.
 • Zrobiłeś badanie rynku, wiesz i jesteś przekonany, że naprawdę zarobisz na swoim pomyśle. Tworzysz serwis internetowy, blog lub sklep i okazuje się, że albo jesteś gdzieś daleko w rankingu Google, albo gdy internauci już Cię znajdą, uciekają z Twojej strony, gdyż poruszanie się po niej jest zbyt skomplikowane.

   

 • Nie wiesz, czemu Twoja "profesjonalna" strona, w którą zainwestowałeś, okazuje się barokowym bublem. Jest piękna, ale nie zarabia. Jest jak śliczne ferrari bez silnika.
 • ............................(dodaj problem ze swoją stroną internetową, który spędza Ci sen z powiek)

  Wymieniać dalej? Chyba nie muszę, prawdopodobnie osobiście możesz dodać do tej listy coś od siebie. Możesz oczywiście zamówić usługę w profesjonalnej firmie pozycjonującej. Są jednak dwa minusy takiej sytuacji. Pierwszy minus to kolejne wydatki, a drugi to fakt, że firmy pozycjonerskie przeważnie zapewniają szybki, ale krótkotrwały efekt. Wiesz dlaczego? Rzadko która firma wykorzystuje pozycjonowanie organiczne, z prostej przyczyny - jest ono zbyt czasochłonne. Po prostu nie mają na to czasu. Ty znajdziesz na to czas, bo jest to Twój biznes i pozycjonowanie organiczne przyniesie Ci konkretne zyski. W tej książce znajdziesz szczególną instrukcję, jak wykorzystać tę strategię i zastosować 3P dla swojej strony.

  Jak zapobiec kategorycznym błędom, które czynią Twoją stronę nieprzyjazną wyszukiwarkom?

  Zamiast tych wszystkich problemów, które pojawiają się w przypadku, gdy Twój serwis nie jest przyjazny wyszukiwarkom, możesz mieć coś, co było w Twoich planach, gdy szkicowałeś projekt Twojego serwisu:

  Twoja strona internetowa znajduje się stale na jednej z 3 pierwszych pozycji w najpopularniejszej wyszukiwarce Google. Osoby odwiedzające Twoją stronę polecają ją innym, w taki sposób dzień w dzień masz więcej wejść. Dodatkowo wykorzystujesz pozycjonowanie organiczne, dlatego za pozycją idzie wysoka konwersja.

  Po prostu możesz cieszyć się z faktu, że wysoka pozycja w wyszukiwarkach ma przełożenie na Twoje dochody.

  Mam świadomość, że brzmi to jak sen internetowego milionera, jednak takie strony istnieją i co najważniejsze - zarabiają. Dlaczego Twoja strona miałaby być inna?

  Jak zdobyć na stałe jedno z trzech pierwszych miejsc w wyszukiwarce Google?

  Już dziś wiemy, że będzie to idealna inwestycja dla wszystkich, którzy chcą:

 • Dowiedzieć się, jak zdobyć zaufanie wyszukiwarek, tak aby boty umieszczały Twój serwis na pierwszych 3 pozycjach w najpopularnijszych wyszukiwarkach.
 • Zapewnić sobie stały napływ internautów, który nie będą tylko odwiedzać Twoją stronę, ale co najważniejsze - będą dokonywać zakupów.
 • Poznać dziecinnie proste sposoby na to, aby odwiedzający polecali Twoją stronę innym. Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach a przeróżne osoby pracują nad pozycją Twojej strony za darmo.
 • Zapewnić Twojej stronie stałe zainteresowanie mediów, tak abyś dostawał prezenty w postaci kilkutysięcy nieoczekiwanych wejść na stronę. Stanie się tak, gdy napisze o Tobie np. prasa branżowa lub Twoją stroną zaintersuje się telewizja.

  Czy chcesz się dowiedzieć... Jak kilka prostych kroków zwiększy obroty Twojego e-biznesu od 1500 zł do 3 000 zł. miesięcznie?

  Załóżmy, że na Twoją stronę internetową wchodzi dziennie 1000 osób. 10 z tych osób kupuje produkt lub usługę o średniej wartości 50 zł. Daje to dziennie 500 zł Twojego przychodu. Miesięcznie byłby to już konkretny obrót na poziomie 15 tys. złotych.

  Zgodzisz się ze mną, że jak na mały ebiznes wygląda to bardzo atrakcyjnie?

  A co powiesz na to, że po kilku prostych zmianach, które znajdziesz w książce "Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki", liczba odwiedzających Twój serwis zwiekszy się o 1000 osób, a dzięki pozycjonowaniu organicznemu konwersja serwisu wzrośnie o skromne 10%? Oznaczałoby to, że liczba osób, które po wejściu na Twoją stronę internetową korzystają z Twojej oferty, zwiększy się dziennie zaledwie o 2 osoby. Miesięcznie dałoby to dokładnie 3000 złotych więcej generowanych przez