Wspólnotowe i polskie publiczne prawo gospodarcze. Wolność i reglamentacja działalności gospodarczej. Handel zagraniczny. TOM I

Autor: Marian Zdyb

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska

Stan prawny na 1.10.2008 r.

Wspólnotowe i polskie publiczne prawo gospodarcze jest opracowaniem obejmującym zagadnienia najbardziej istotne zarówno z  punktu widzenia doktryny, jak i praktycznych potrzeb w zakresie publicznego prawa gospodarczego. Autor szczególny nacisk kładzie na te instytucje prawa publicznego, które są uosobieniem dokonujących się zmian gospodarczych i ustrojowych.

Tom pierwszy podręcznika poświęcony jest istocie wolności gospodarczej w warunkach gospodarki rynkowej oraz podstawowym instrumentom oddziaływania państwa i organów UE na działalność gospodarczą. Bardzo ważnym wątkiem jest również - niedoceniana na gruncie prawa publicznego - tematyka handlu zagranicznego.

Adresaci:

Podręcznik może być wykorzystywany nie tylko na wydziałach prawa i administracji, ale także na studiach administracyjnych, ekonomicznych, w  szkołach biznesu i zarządzania, studiach menedżerskich. Mogą po niego sięgać praktycy i teoretycy, a także osoby, które podejmują albo zamierzają podjąć działalność gospodarczą.
Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

Marian Zdyb - inne e-booki

E-booki podobne do "Wspólnotowe i polskie publiczne prawo gospodarcze. Wolność i reglamentacja działalności gospodarczej. Handel zagraniczny. TOM I "