Old Surehand. Tom I

Autor: Karol May

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Stron: 391

Opłacalność: 2.35 zł/100 stron

Oszczędzasz: 34%

Wódz Apaczów Winnetou i dzielny Old Shatterhand starają się pomóc swemu młodemu przyjacielowi Bloody Foksowi, który mieszka w oazie na pustyni Llano Estacado. Fox jest zagrożony atakiem plemienia Komanczów. Spiesząc mu na ratunek, spotykają słynnego myśliwego, Old Surehanda. Skrywa on pewną tajemnicę, a jej rozwikłanie wcale nie będzie łatwe.

Trzech bohaterów zmaga się z przeciwnościami losu, podstępami czerwonoskórych wojowników, a także ze złodziejami strzelb. W miarę upływu czasu niektóre zagadki zaczynają się wyjaśniać, mimo że mnożą się niebezpieczne sytuacje.

Seria Książka do plecaka zawiera starannie wybrane powieści autorstwa Hanny Ożogowskiej, Karola Maya, Aleksandra Dumasa, Thomasa Mayne Reida i Waltera Scotta. Jest przeznaczona zarówno dla młodych, jak i dojrzałych czytelników, którzy nie zapominają o spakowaniu książek przed wyjazdem na wakacje lub krótką weekendową podróż. Dwadzieścia jeden tytułów tej serii zadowoli nawet najbardziej wybrednych wędrowców. Z pewnością pochłoną ich opowieści o dawnym PRL-u, Dzikim Zachodzie, XVII-wiecznej Francji i XVIII-wiecznej Szkocji. Zafascynują opisy Himalajów, niekończących się prerii, francuskiego dworu Ludwika XIII, a także mrocznej atmosfery szkockiego zamku. Każda z książek jest doskonałym uzupełnieniem rozpoczętej podróży, stanowiąc jedną z jej ważniejszych atrakcji.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 9,18

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
11,34 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
13,99 zł litres.pl
mobi epub
od 8,26 zł
(dla stałych klientów)
9,18 zł ebookpoint.pl
mobi epub
9,79 zł vagabook.pl
mobi epub
9,90 zł ktoczyta.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
11,94 zł legimi.com
mobi epub
13,99 zł empik.pl
mobi epub
13,99 zł woblink.pl
mobi epub
13,99 zł ibuk.pl
mobi epub
13,99 zł publio.pl
epub pdf
  10,74 zł
w programie Nexto Premium
17,01 zł nexto.pl
mobi
12,60 zł zinamon.pl
epub
12,60 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Old Surehand. Tom I"