Blask Gwiezdni wędrowcy tom 1

Autor: Amy Kathleen Ryan

Wydawnictwo: Jaguar

Opłacalność: 6.38 zł/100 stron

Empyraen, ogromny statek kosmiczny, jest jedynym światem, jaki zna Waverly. Tutaj się urodziła – w pierwszym pokoleniu tych, których noga nigdy nie postała i nie postanie na zniszczonej wojnami ojczystej planecie. Waverly wie, że jej życie zostało już zaplanowane. Poślubi charyzmatycznego Kierana, typowanego na następcę kapitana Empyraen, i wyda na świat kolejne dzieci, których potomstwo zaludni w przyszłości nową Ziemię. Tak trzeba, to obowiązek tych, którzy wyruszyli w kosmos.

Nikt na pokładzie nie podejrzewa, że Empyraen stanie się celem ataku. New Horizon, okręt bliźniak, który wyruszył w podróż na długo przed statkiem Waverly, dopuszcza się zdrady. Dochodzi do masakry. Młode kobiety i dziewczynki zostają porwane. Dorośli – wymordowani.

Kieran, który przed czasem musi objąć rolę dowódcy, staje przed trudnym zadaniem. Pozbawiony wsparcia autorytetów, sam musi zapanować nad statkiem pełnym zrozpaczonych i zbuntowanych młodych ludzi. Bez kobiet ich misja skazana jest na niepowodzenie...

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25,92 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
31,00 zł empik.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
31,00 zł legimi.com
mobi epub
31,00 zł virtualo.pl
mobi epub
  19,80 zł
w programie Nexto Premium
31,35 zł nexto.pl
mobi epub
32,01 zł swiatebookow.pl

E-booki podobne do "Blask Gwiezdni wędrowcy tom 1"