Blask Gwiezdni wędrowcy tom 1

Autor: Amy Kathleen Ryan

Wydawnictwo: Jaguar

Stron: 406

Opłacalność: 4.7 zł/100 stron

Oszczędzasz: 38%

Empyraen, ogromny statek kosmiczny, jest jedynym światem, jaki zna Waverly. Tutaj się urodziła – w pierwszym pokoleniu tych, których noga nigdy nie postała i nie postanie na zniszczonej wojnami ojczystej planecie. Waverly wie, że jej życie zostało już zaplanowane. Poślubi charyzmatycznego Kierana, typowanego na następcę kapitana Empyraen, i wyda na świat kolejne dzieci, których potomstwo zaludni w przyszłości nową Ziemię. Tak trzeba, to obowiązek tych, którzy wyruszyli w kosmos.

Nikt na pokładzie nie podejrzewa, że Empyraen stanie się celem ataku. New Horizon, okręt bliźniak, który wyruszył w podróż na długo przed statkiem Waverly, dopuszcza się zdrady. Dochodzi do masakry. Młode kobiety i dziewczynki zostają porwane. Dorośli – wymordowani.

Kieran, który przed czasem musi objąć rolę dowódcy, staje przed trudnym zadaniem. Pozbawiony wsparcia autorytetów, sam musi zapanować nad statkiem pełnym zrozpaczonych i zbuntowanych młodych ludzi. Bez kobiet ich misja skazana jest na niepowodzenie...

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 19,09

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19,09 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  12,87 zł
w programie Nexto Premium
20,38 zł nexto.pl
mobi epub
25,93 zł gandalf.com.pl
mobi epub
26,34 zł empik.pl
mobi epub
28,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
31,00 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
31,00 zł legimi.com

E-booki podobne do "Blask Gwiezdni wędrowcy tom 1"