ISBN:9788377462348

Ciszej proszę. Siła introwersji w świecie, który nie może przestać gadać

Autor: Susan Cain

Wydawnictwo: Laurum

Oszczędzasz: 20%

Cicha rewolucja...

Co najmniej jedna trzecia spośród osób, które znamy, to introwertycy. To ci, którzy wolą słuchać niż mówić, czytać książki niż chodzić na przyjęcia. Są oni pomysłowi i twórczy, ale nie lubią się promować; wolą pracować samodzielnie niż w zespole. Choć często mówi się o takich osobach „ciche” i „spokojne”, to właśnie introwertykom zawdzięczamy wiele z najwspanialszych dokonań – od słynnych słoneczników van Gogha do pierwszego komputera osobistego.

Ta napisana z pasją, oparta na wynikach badań naukowych, pełna zapadających w pamięć fascynujących opowieści o rzeczywistych osobach książka pokazuje nam, jak bardzo nie docenia się introwertyków oraz ile na tym traci nasz rozgadany świat.

Korzystając z wyników najnowszych badań z dziedziny psychologii oraz neurobiologii, autorka ujawnia zadziwiające, mało znane dotąd różnice między ekstrawertykami a introwertykami.

Zapewne najbardziej inspirującym aspektem Ciszej, proszę… jest to, że Susan Cain prezentuje nam galerię introwertyków, którzy odnieśli sukces – od superinteligentnego, niezwykle dynamicznego prelegenta, który po wykładach odzyskuje siły w samotności, do osiągającego rekordowe wyniki sprzedaży akwizytora, który w spokoju swoich czterech ścian korzysta z mocy, jaką daje mu zadawanie pytań. Wreszcie autorka udziela nam mnóstwa bezcennych rad dotyczących m.in. tego, w jaki sposób lepiej i skuteczniej radzić sobie z różnicami w relacjach introwertyk/ekstrawertyk, jak wzmacniać poczucie własnej wartości w introwertycznym dziecku oraz czy i kiedy warto „udawać” ekstrawertyka.

Ta niezwykła książka na zawsze już zmieni nasz sposób postrzegania introwertyków oraz, co równie ważne, to, w jaki sposób introwertycy postrzegają samych siebie.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 34.27 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
34.27 zł septem.pl
mobi epub
34.27 zł sensus.pl
mobi epub
od 30.84 zł
(dla stałych klientów)
34.27 zł ebookpoint.pl
mobi epub
34.27 zł onepress.pl
mobi epub
34.32 zł ibuk.pl
mobi epub
36.46 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  25.74 zł
w programie Nexto Premium
39.90 zł nexto.pl
mobi epub
42.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
42.90 zł publio.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
42.90 zł legimi.com
epub
36.33 zł ebuczek.pl
mobi
38.60 zł zinamon.pl
epub
38.60 zł zinamon.pl

Susan Cain - inne e-booki

E-booki podobne do "Ciszej proszę. Siła introwersji w świecie, który nie może przestać gadać"