ISBN:9788377463222

Warren Buffett o biznesie

Autor: Richard J. Connors

Wydawnictwo: MT Biznes

Stron: 279

Opłacalność: 11.63 zł/100 stron

Nazwisko Warrena Buffetta jest w świecie biznesu równoznaczne z sukcesem i pomyślnością. Wiele książek opisuje strategię inwestowania Buffetta, zarazem doradzając, jak każdy może inwestować tak jak on – jednak to nie jest jeszcze jedna książka na ten temat. Książka nie opisuje Buffetta jako inwestora, ale jako skutecznego menedżera, omawiając przy tym jego biznesowe zasady i praktyki.

Warren Buffett o biznesie to praktyczny poradnik menedżerski o modelu efektywnego zarządzania każdą firmą, dużą i małą, napisany na podstawie doświadczeń Buffetta w zarządzaniu Berkshire Hathaway. Książka zawiera przedstawione w bezpośredni, jasny i prosty sposób praktyczne informacje o tym, jak efektywnie zarządzać firmą. Przeznaczona jest dla menedżerów wyższego szczebla, menedżerów, przedsiębiorców oraz studentów szkół biznesu. Bogata w informacje i inspirująca, ta jedyna w swoim rodzaju książka pozwala lepiej zrozumieć myślenie o biznesie Warrena Buffetta, a jednocześnie dostarcza ponadczasowych wskazówek o strategiach zarządzania, pomagających w zarządzaniu firmą osiągającą sukces.

Richard J. Connors umiejętnie splata bezcenne perły biznesowej i zarządczej mądrości Buffetta z interesującą narracją, przedstawioną w przystępny sposób i podzieloną na zagadnienia dotyczące biznesu oraz zarządzania – z naukami Buffetta zawartymi w każdym rozdziale.

 

Richard J. Connors jest certyfikowanym doradcą inwestycyjnym i właścicielem firmy Connors Investment Management Company mającej siedzibę w St. Louis w stanie Missouri w USA. Od 2006 roku prowadzi wykłady o Warrenie Buffecie w Instytucie Kształcenia Ustawicznego, działającego w ramach Uniwersytetu Waszyngtona w St. Louis. Jest absolwentem Szkoły Biznesu Uniwersytetu Notre Dame oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu St. Louis.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 32.44 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
42.38 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
49.90 zł legimi.com
mobi epub pdf
49.90 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
49.90 zł publio.pl
epub pdf
32.44 zł ibuk.pl
mobi epub
od 35.93 zł
(dla stałych klientów)
39.92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
39.92 zł onepress.pl
mobi epub
42.42 zł woblink.pl
mobi epub
45.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
49.90 zł empik.pl
epub pdf
49.90 zł swiatebookow.pl
epub
42.16 zł ebuczek.pl
epub
42.40 zł zinamon.pl
pdf
42.40 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Warren Buffett o biznesie"