Warren Buffett o biznesie

Autor: Richard J. Connors

Wydawnictwo: MT Biznes

Stron: 279

Opłacalność: 13.24 zł/100 stron

Nazwisko Warrena Buffetta jest w świecie biznesu równoznaczne z sukcesem i pomyślnością. Wiele książek opisuje strategię inwestowania Buffetta, zarazem doradzając, jak każdy może inwestować tak jak on – jednak to nie jest jeszcze jedna książka na ten temat. Książka nie opisuje Buffetta jako inwestora, ale jako skutecznego menedżera, omawiając przy tym jego biznesowe zasady i praktyki.

Warren Buffett o biznesie to praktyczny poradnik menedżerski o modelu efektywnego zarządzania każdą firmą, dużą i małą, napisany na podstawie doświadczeń Buffetta w zarządzaniu Berkshire Hathaway. Książka zawiera przedstawione w bezpośredni, jasny i prosty sposób praktyczne informacje o tym, jak efektywnie zarządzać firmą. Przeznaczona jest dla menedżerów wyższego szczebla, menedżerów, przedsiębiorców oraz studentów szkół biznesu. Bogata w informacje i inspirująca, ta jedyna w swoim rodzaju książka pozwala lepiej zrozumieć myślenie o biznesie Warrena Buffetta, a jednocześnie dostarcza ponadczasowych wskazówek o strategiach zarządzania, pomagających w zarządzaniu firmą osiągającą sukces.

Richard J. Connors umiejętnie splata bezcenne perły biznesowej i zarządczej mądrości Buffetta z interesującą narracją, przedstawioną w przystępny sposób i podzieloną na zagadnienia dotyczące biznesu oraz zarządzania – z naukami Buffetta zawartymi w każdym rozdziale.

 

Richard J. Connors jest certyfikowanym doradcą inwestycyjnym i właścicielem firmy Connors Investment Management Company mającej siedzibę w St. Louis w stanie Missouri w USA. Od 2006 roku prowadzi wykłady o Warrenie Buffecie w Instytucie Kształcenia Ustawicznego, działającego w ramach Uniwersytetu Waszyngtona w St. Louis. Jest absolwentem Szkoły Biznesu Uniwersytetu Notre Dame oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu St. Louis.

Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 16 ofert ebooków od 36,93

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub pdf
41,75 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub pdf
44,91 zł eplaton.pl
bez DRM mobi epub pdf
44,91 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub pdf
  29,94 zł
w programie Nexto Premium
47,40 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub pdf
49,90 zł publio.pl
bez DRM mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
49,90 zł legimi.com
bez DRM mobi epub pdf
49,90 zł koobe.pl
bez DRM mobi epub pdf
49,90 zł virtualo.pl
bez DRM mobi epub
36,93 zł onepress.pl
bez DRM mobi epub
od 33,24 zł
(dla stałych klientów)
36,93 zł ebookpoint.pl
bez DRM epub pdf
37,43 zł ibuk.pl
plik zabezpieczony DRM epub pdf
44,91 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
45,00 zł swiatksiazki.pl
bez DRM mobi epub
49,90 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
39,90 zł
(z kodem prom.)
49,90 zł woblink.pl
bez DRM epub
42,40 zł zinamon.pl
bez DRM pdf
42,40 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Warren Buffett o biznesie"