Drugi wiek maszyny

Autor: Erik Brynjolfsson, Andrew McAfee

Wydawnictwo: MT Biznes

Stron: 320

Opłacalność: 14.91 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

Cyfrowy świat poszerza swoje granice. Czy jesteś na to gotowy?
Technologie cyfrowe – bazujące oczywiście na sprzęcie, oprogramowaniu i dostępie do sieci – będą w nieodległej przyszłości diagnozować choroby z większą dokładnością, niż mogą to zrobić lekarze. Dzięki dostępowi do ogromnych ilości danych będą w stanie przeistoczyć oblicze handlu detalicznego i wykonać bardzo wiele działań, które dziś wydają się wymagać zaangażowania człowieka.
W książce „Drugi wiek maszyny” dwaj wybitni przedstawiciele swojej dziedziny, Erik Brynjolfsson i Andrew McAfee z MIT, omawiają czynniki, pod wpływem których zmieniać się będzie nie tylko nasza gospodarka, ale również nasze życie.
Firmy, aby przetrwać na rynku, będą musiały zmienić podejście do prowadzonej działalności. Zmiana ta znajduje odzwierciedlenie w bieżących wartościach wskaźników gospodarczych: coraz mniej ludzi pracuje, płace spadają, natomiast produktywność i zyski rosną.
Na podstawie wieloletnich badań i analiz bieżących trendów Brynjolfsson i McAfee wskazali najlepsze strategie przetrwania i nakreślili nowe ścieżki wiodące do dostatku. Wśród nich znajduje się reforma edukacji, która ma na celu przygotowanie ludzi do funkcjonowania w realiach nowej, a nie starej gospodarki, tworzenie nowych form współpracy, w ramach których dochodziłoby do połączenia czystej siły obliczeniowej z potęgą ludzkiego umysłu, oraz wdrażanie rozwiązań politycznych adekwatnych do tej radykalnie odmiennej rzeczywistości.
Niesamowicie optymistyczna w swej wymowie książka „Drugi wiek maszyny” zmieni nasze spojrzenie na zagadnienia technologiczne, społeczne i gospodarcze.
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.33 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 47,72

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 42,95 zł
(dla stałych klientów)
47,72 zł ebookpoint.pl
mobi epub
47,72 zł onepress.pl
mobi epub
47,92 zł ibuk.pl
mobi epub
50,32 zł woblink.pl
mobi epub
53,91 zł ravelo.pl
mobi epub
53,91 zł swiatebookow.pl
mobi epub
54,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  35,94 zł
w programie Nexto Premium
56,90 zł nexto.pl
mobi epub
58,99 zł empik.pl
mobi epub
59,90 zł litres.pl
mobi epub
59,90 zł legimi.com
mobi epub
59,90 zł publio.pl
mobi epub
59,90 zł virtualo.pl
mobi
50,90 zł zinamon.pl
epub
50,90 zł zinamon.pl

Erik Brynjolfsson, Andrew McAfee - inne e-booki

E-booki podobne do "Drugi wiek maszyny"