Piramida (Piramida. Część 3)

Autor: Henning Mankell

Seria wydawnicza: Kurt Wallander

Wydawnictwo: WAB

Oszczędzasz: 45%

Po 9 powieściach z Kurtem Wallanderem pora na domknięcie cyklu i ujawnienie początków kariery słynnego komisarza. W 3 częściach publikujemy opowiadania Henninga Mankella ukazujące 20 nieznanych do tej pory lat z życia Wallandera.

Jak każdy doświadczony glina, Kurt Wallander był kiedyś żółtodziobem. O tym na razie wiemy niedużo – tylko z jego wspomnień pojawiających się w powieściach. Jakie musiał przejść próby? O czym marzył młody policjant, zanim trafił do wydziału kryminalnego? Na te i na wiele innych pytań odpowie 5 opowiadań kryminalnych, które w Szwecji ukazały się w zbiorze zatytułowanym „Piramida”. Oto ostatnie z nich.

Piramida

W grudniu 1989 roku Kurt Wallander, którego dwa miesiące wcześniej opuściła żona, zabierając córkę, tęskni za swoim dzieckiem. Zimowa pora, zmęczenie i niepogoda też nie nastrajają go dobrze. Gdy w katastrofie małego samolotu w Mossby Strand ginie dwóch ludzi, a wkrótce potem w Ystad zostają zamordowane dwie samotne starsze kobiety, właścicielki sklepu z pasmanterią, komisarz podejrzewa, że te wydarzenia wiążą się ze sobą. Śledztwo jednak się gmatwa, policjanci toną w robocie, a na dodatek Wallander będzie musiał ratować z opresji swojego ojca i w tym celu wybierze się do Egiptu...

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 6,60

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
6,60 zł virtualo.pl
mobi epub
9,60 zł ibuk.pl
mobi epub
11,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
12,00 zł empik.pl
mobi epub
12,00 zł publio.pl
mobi
10,80 zł zinamon.pl
epub
10,80 zł zinamon.pl

Henning Mankell - inne e-booki

Kurt Wallander - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Piramida (Piramida. Część 3)"