Iglaki, skalniaki i oczka wodne

Autor: O-press

Wydawnictwo: O-Press

Stron: 112

Opłacalność: 5.14 zł/100 stron

W ogrodzie lub na działce spędzamy wiele wolnego czasu, nie tylko pracując i pielęgnując uprawy, ale także wypoczywając. Oprócz aspektów typowo użytkowych bardzo istotne znaczenie ma jak najbardziej efektowny jej wygląd, co każdy właściciel ogrodu lub działki stawia sobie za punkt honoru.

Jednym ze sposobów na osiągnięcia tego celu jest wprowadzenie ozdobnych drzew oraz krzewów iglastych, tzw. iglaków, które są bardzo atrakcyjnymi roślinami ozdobnymi. Podobnie jednak, jak owoce czy warzywa mają swoje wymagania glebowe, klimatyczne oraz pielęgnacyjne.

Wystrój naszej działki uatrakcyjnić mogą także skalne ogródki czy oczka wodne, którymi także zajmiemy się w tym wydawnictwie. Założenie ogrodu skalnego nie jest sztuką, ale może stać się pięknym elementem naszej działki. Każdy, kto zakłada nowy ogród lub próbuje zmienić stary, potrzebuje inspiracji albo dobrej rady, nawet wtedy, gdy w jego wyobraźni istnieje pewien obraz własnej kompozycji. Bardzo ważnym czynnikiem decydującym o tym, czy ogród będzie łatwy w utrzymaniu jest odpowiednie zaplanowanie szaty roślinnej, aby w przyszłości z rozrastającymi się roślinami nie mieć problemu. Minimum fachowej wiedzy to bardzo potrzebne wskazówki dla zakładających ogrody lub małe ogródki.

Mamy nadzieję, że zakładanie ogrodu będzie dla Państwa przyjemnością, a nie miejscem ciężkiej pracy.

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 5,76

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
5,76 zł ravelo.pl
mobi epub
5,93 zł gandalf.com.pl
mobi epub
5,99 zł legimi.com
mobi epub
6,08 zł ibuk.pl
mobi epub
  3,84 zł
w programie Nexto Premium
6,08 zł nexto.pl
mobi epub
od 5,76 zł
(dla stałych klientów)
6,40 zł ebookpoint.pl
mobi
6,10 zł zinamon.pl
epub
6,10 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Iglaki, skalniaki i oczka wodne"