Mit charyzmy

Autor: Olivia Fox Cabane

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 292

Opłacalność: 8.71 zł/100 stron

Oszczędzasz: 15%

Charyzma to doskonałe narzędzie służące wywieraniu wpływu na ludzi, narzędzie, które każdy z łatwością może posiąść.

Autorka ukazuje mechanizmy tego zjawiska i krok po kroku tłumaczy jak stać się osobą charyzmatyczną, wpływową i porywającą za sobą ludzi zarówno w pracy, w biznesie, jak i w życiu prywatnym.

Książka ta jest pierwszą naukową analizą zjawiska charyzmy, spowitego dotąd aurą tajemniczości. Autorka posługując się odkryciami z różnych dziedzin nauki, oraz czerpiąc interesujące przykłady z życia, dowodzi, że charyzmy można się nauczyć i że nie jest to trudne. Badania naukowe potwierdziły, że można podnieść lub obniżyć poziom charyzmy u danej osoby z taką łatwością, jak gdyby poruszało się pokrętłem. Nie jest to wrodzonny dar, ale nabyta umiejętność, a książka ta to podręcznik pokazujący w jaki sposób tę umiejętność zdobyć.

 

Charyzma nie jest darem, tylko narzędziem. W tej książce Cabane nam go dostarcza. - Seth Godin, autor m.in. książki „Fioletowa krowa: zmień się i bądź rozpoznawalny”

Jeśli jesteś zainteresowany zwiększeniem swej zdolności do przejawiania charyzmy we wszystkim, co robisz w życiu, ta książka zapewni ci potrzebne umiejętności. - „Psychology Today”

Cabane wyświadczyła nam wszystkim wielką przysługę. Wykorzystała solidną bazę naukową i żywą narrację do pouczającego opisu roli charyzmy w przywództwie – zjawiska, które nadal słabo rozumiemy. - Robert B. Cialdini, autor bestsellerowego „Wywierania wpływu na ludzi”

 

Najlepsza cena: Bramy Nauki
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 25,42

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25,42 zł bramynauki.pl
mobi
26,90 zł zinamon.pl
epub
26,90 zł zinamon.pl

Olivia Fox Cabane - inne e-booki

E-booki podobne do "Mit charyzmy"