Cena męstwa

Autor: Django Wexler

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 664

Opłacalność: 3.69 zł/100 stron

Oszczędzasz: 35%

Kolejna, trzecia już część z serii Kampanie cienia autorstwa Django Wexlera. Porywająca lektura fantasy, kontynuująca wydarzenia zapoczątkowane w  Tysiącu imion i Mrocznym tronie.

Vordan stanęło w ogniu walk. Po śmierci króla władzę w stolicy przejął fanatyk, który wszędzie dopatruje się zdrajców. Nowa królowa jednak nie po to pomogła uwolnić swój kraj od rządów tyranii, aby ponownie w nią popadł. Fatalny bieg zdarzeń odmienić ma lojalny żołnierz Marcus D’Ivoire.

Gdy wszystkie mocarstwa kontynentu stają do wojny z Vordanem, tajemniczy i błyskotliwy generał Janus bet Vhalnich ukazuje Vordanajom drogę do zwycięstwa. Winter Ihernglass, awansowana na dowódcę pułku, odnalazła swoją kochankę i przyjaciół, lecz stanęła przed perspektywą poprowadzenia ich do krwawej bitwy.

A bronią nieprzyjaciela są nie tylko muszkiety i działa. Złowrodzy kapłani prastarego zakonu, dysponujący zakazaną magią, przeniknęli do Vordanu, aby powstrzymać Janusa wszelkimi sposobami...

Muszkiety i magia - wydarzenia przedstawione w książce skłądają się na eksplodującą lekturę!

Porywająca książka z nurtu „flintlock fantasy”, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa.

Bardzo rozrywkowe fantasy, ale przede wszystkim piekielnie dobra książka. A jeśli nie czytasz jeszcze „Kampanii cienia” Wexlera, no cóż – na co do diaska jeszcze czekasz? - Liz Bourke at Tor.com

Świetni bohaterowie ukazani na fascynującym tle militarnego i politycznego konfliktu tworzą doskonałą powieść i kolejną wspaniałą odsłonę w pochłaniającej bez reszty serii „muszkietowej fantasy”. - sffworld.com.

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 24,50

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24,50 zł swiatksiazki.pl

Django Wexler - inne e-booki

E-booki podobne do "Cena męstwa"