Cena męstwa

Autor: Django Wexler

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 664

Opłacalność: 4.28 zł/100 stron

Oszczędzasz: 25%

Kolejna, trzecia już część z serii Kampanie cienia autorstwa Django Wexlera. Porywająca lektura fantasy, kontynuująca wydarzenia zapoczątkowane w  Tysiącu imion i Mrocznym tronie.

Vordan stanęło w ogniu walk. Po śmierci króla władzę w stolicy przejął fanatyk, który wszędzie dopatruje się zdrajców. Nowa królowa jednak nie po to pomogła uwolnić swój kraj od rządów tyranii, aby ponownie w nią popadł. Fatalny bieg zdarzeń odmienić ma lojalny żołnierz Marcus D’Ivoire.

Gdy wszystkie mocarstwa kontynentu stają do wojny z Vordanem, tajemniczy i błyskotliwy generał Janus bet Vhalnich ukazuje Vordanajom drogę do zwycięstwa. Winter Ihernglass, awansowana na dowódcę pułku, odnalazła swoją kochankę i przyjaciół, lecz stanęła przed perspektywą poprowadzenia ich do krwawej bitwy.

A bronią nieprzyjaciela są nie tylko muszkiety i działa. Złowrodzy kapłani prastarego zakonu, dysponujący zakazaną magią, przeniknęli do Vordanu, aby powstrzymać Janusa wszelkimi sposobami...

Muszkiety i magia - wydarzenia przedstawione w książce skłądają się na eksplodującą lekturę!

Porywająca książka z nurtu „flintlock fantasy”, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa.

Bardzo rozrywkowe fantasy, ale przede wszystkim piekielnie dobra książka. A jeśli nie czytasz jeszcze „Kampanii cienia” Wexlera, no cóż – na co do diaska jeszcze czekasz? - Liz Bourke at Tor.com

Świetni bohaterowie ukazani na fascynującym tle militarnego i politycznego konfliktu tworzą doskonałą powieść i kolejną wspaniałą odsłonę w pochłaniającej bez reszty serii „muszkietowej fantasy”. - sffworld.com.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 28,43

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
28,43 zł litres.pl
mobi epub
od 26,60 zł
(dla stałych klientów)
29,56 zł ebookpoint.pl
mobi epub
31,76 zł gandalf.com.pl
mobi epub
32,22 zł ibuk.pl
mobi epub
34,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
37,90 zł legimi.com
mobi epub
  20,85 zł
w programie Nexto Premium
37,90 zł nexto.pl
mobi epub
27,90 zł
(z kodem prom.)
37,90 zł woblink.pl
mobi epub
37,91 zł empik.pl
mobi epub
37,91 zł virtualo.pl
mobi epub
37,91 zł publio.pl
mobi
34,10 zł zinamon.pl
epub
34,10 zł zinamon.pl

Django Wexler - inne e-booki

E-booki podobne do "Cena męstwa"