Pachamama. Podróż przez Amerykę Południową

Autor: Anna Ostapkowicz

Wydawnictwo: OANNA

"Pachamama" to Matka Ziemia, w którą wierzą ludy andyjskie, bogini płodności dająca wszelkie życie. W czasie  podróży hojnie mnie obdarowała i pozwoliła na wiele sposobów posmakować życia, w którym wiele zależy od tego gdzie się chodzi.
 
 
Kiedy wyjeżdżałam z Polski, nie planowałam tak długiej podróży, nie spieszyłam się, uzależniłam wiele od ludzi, których spotkam na mojej drodze, poddałam się okolicznościom i zaufałam przypadkowi. Podróżowałam przez 11 miesięcy przez Amerykę Południową od Wenezueli po Chile, przez góry i dżunglę. Szukałam indigenas, którzy trwają przy swojej tradycji. Boczne drogi zaprowadziły mnie  do miejsc gdzie przyroda jest dziewicza i do ludzi o szczerych emocjach. Nieocenione spotkania z miejscowymi - mądrymi życiowo i głęboko dobrymi, zaowocowały zdjęciami i historiami.  Zachęcam do zobaczenia Ameryki Południowej moimi oczami, kontynentu tak kolorowego  jak stroje, w których chodzą jego mieszkańcy.
 
 
 
Anna Ostapkowicz
(urodzona w 1975 roku, w Warszawie) z wykształcenia biolog,  stara się żyć podwójnie podróżując i fotografując.  Fotografii uczyła się w Warszawskiej Szkole Fotografii Mariana Schmidta. Kiedy nie pracuje nad badaniami klinicznymi, wyjeżdża ciekawa świata i ludzi. Podróżować zaczęła już w liceum jeżdżąc autostopem po Europie, a potem coraz dalej i trudniej. Wielomiesięczne wyprawy, najpierw do Ameryki Południowej, a teraz do Azji stały się jej sposobem na życie. Swoje  relacje publikowała w  Magazynie  Logo. Jej fotoreportaże można oglądać na stronie: www.annaostapkowicz.com
 
* Ze względu na albumowy rodzaj publikacji książka przeznaczona jest do wyświetlania na tabletach, laptopach i komputerach stacjonarnych.
 

Najlepsza cena: Bezdroża
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 24,60

Formaty Cena Księgarnia
pdf
24,60 zł bezdroza.pl
pdf
od 22,14 zł
(dla stałych klientów)
24,60 zł ebookpoint.pl

Anna Ostapkowicz - inne e-booki

E-booki podobne do "Pachamama. Podróż przez Amerykę Południową"