UFO-landia

Autor: Ewa Sikorska – Jabłonowska

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 55%


„UFO-landia” Ewy Sikorskiej - Jabłonowskiej to powieść science fiction z obszaru rzeczywistości alternatywnej, rozpoczynająca się wraz z zakończeniem II wojny światowej.

Tajemniczy kosmici rozwijają w Polsce struktury swojej służby – UFO-landii. Do sieci mogą przystąpić też Ziemianie, po przejściu specjalnych testów. Łatwo ich zwerbować ze względu na wyższy standard życia. Jednak nie byli świadomi tego, co stanie się z nimi z chwilą wstąpienia do UFO-landii. Zarzucono na nich sieci, które stwarzają w umysłach bezwzględność, iż będą skazani na przestrzeganie norm prawnych obowiązujących w UFO-landii. Dodatkowo zostaną pozbawieni wszelkich uczuć i wszystkiego, co się z nimi wiąże, a staną się świetnym materiałem do produkcji istot nieziemskich.

W tę scenerię autorka wpisuje losy trojga bohaterów Latrix, Boba i Worma. Są bardzo różni. Latrix, nastawiona na sukces w strukturach UFO-landii, jest skłonna zdradzić męża, by osiągnąć swój cel. Natomiast Bob i Warm po odkryciu, że są zaczipowani, próbują uwolnić się ze szponów służby. W powieści pojawia się również wątek kryminalny oraz miłośny.

Mimo iż jest to powieść science fiction, autorka przedstawia też działanie państwowych służb. Przy okazji czytania świetnej powieści, sprawdźmy czy chodzi o służby celne czy wywiadowcze służby specjalne.
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 5,81

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 5,23 zł
(dla stałych klientów)
5,81 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
9,68 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
10,32 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
  7,74 zł
w programie Nexto Premium
12,26 zł nexto.pl
mobi epub pdf
12,90 zł publio.pl
mobi epub
10,61 zł empik.pl
mobi epub
10,79 zł gandalf.com.pl
mobi epub
12,90 zł woblink.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
12,90 zł legimi.com
mobi epub
12,90 zł virtualo.pl
mobi
10,30 zł zinamon.pl
epub
10,30 zł zinamon.pl
pdf
10,30 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "UFO-landia"