Zagadkowy duet

Autor: Klaudia Morawa

Wydawnictwo: Psychoskok

Los Angeles – dla wielu jest to miasto marzeń. Palmy, imponujące posiadłości, drogie samochody, bogaci biznesmeni i piękne kobiety... Ma ono jednak swoje ciemne strony, które sprawiają, że jego urok może łatwo prysnąć. Książka ,,Zagadkowy duet” Klaudii Morawy przekonuje, że życie w tym amerykańskim mieście nie jest takie kolorowe, jak mogłoby się wydawać.

Przedstawiona historia dotyczy, niezwykłego duetu, który tworzą dwie kobiety: Nikki Black i Jennifer Robbins. Łączy je zawód – obie pracują w policji na stanowisku detektywa. Poza tym różnią się od siebie pod wieloma względami. Nikki jest wdową, wychowującą samotnie zbuntowaną córkę Beckę. Ma problemy z alkoholem, zaniedbuje swój wygląd i wciąż nie może sobie poradzić ze śmiercią ukochanego męża Philipa. Jennifer natomiast jest w związku małżeńskim z Sashą, kobietą swojego życia. Partnerom przyjdzie rozwikłać zagadkę zaginięcia małego Jake’a. Jak poradzą sobie główne bohaterki? Czy mimo licznych różnic będą w stanie się dogadać?

Powieść sensacyjno-obyczajowa z wielowątkową fabułą, ciekawymi zwrotami akcji i wzruszającymi momentami. Łączy w sobie wiele zagadnień, zarówno tych, traktujący o relacjach Nikki i Jennifer, jak i wielu pobocznych, które urozmaicają akcję. Przedstawione zostały również pogłębione wątki rodzinne i miłosne. Autorka zadbała o to, by możliwie jak najlepiej oddać charaktery poszczególnych postaci. Dzięki temu książka nie jest tylko opowieścią o dwóch kobietach i przestępstwie – to ciekawa panorama życia w amerykańskim mieście.

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 23,12

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub pdf
23,12 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub pdf
od 26,02 zł
(dla stałych klientów)
28,91 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
28,90 zł legimi.com

E-booki podobne do "Zagadkowy duet"