Zagadkowy duet

Autor: Klaudia Morawa

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 30%

Los Angeles – dla wielu jest to miasto marzeń. Palmy, imponujące posiadłości, drogie samochody, bogaci biznesmeni i piękne kobiety... Ma ono jednak swoje ciemne strony, które sprawiają, że jego urok może łatwo prysnąć. Książka ,,Zagadkowy duet” Klaudii Morawy przekonuje, że życie w tym amerykańskim mieście nie jest takie kolorowe, jak mogłoby się wydawać.

Przedstawiona historia dotyczy, niezwykłego duetu, który tworzą dwie kobiety: Nikki Black i Jennifer Robbins. Łączy je zawód – obie pracują w policji na stanowisku detektywa. Poza tym różnią się od siebie pod wieloma względami. Nikki jest wdową, wychowującą samotnie zbuntowaną córkę Beckę. Ma problemy z alkoholem, zaniedbuje swój wygląd i wciąż nie może sobie poradzić ze śmiercią ukochanego męża Philipa. Jennifer natomiast jest w związku małżeńskim z Sashą, kobietą swojego życia. Partnerom przyjdzie rozwikłać zagadkę zaginięcia małego Jake’a. Jak poradzą sobie główne bohaterki? Czy mimo licznych różnic będą w stanie się dogadać?

Powieść sensacyjno-obyczajowa z wielowątkową fabułą, ciekawymi zwrotami akcji i wzruszającymi momentami. Łączy w sobie wiele zagadnień, zarówno tych, traktujący o relacjach Nikki i Jennifer, jak i wielu pobocznych, które urozmaicają akcję. Przedstawione zostały również pogłębione wątki rodzinne i miłosne. Autorka zadbała o to, by możliwie jak najlepiej oddać charaktery poszczególnych postaci. Dzięki temu książka nie jest tylko opowieścią o dwóch kobietach i przestępstwie – to ciekawa panorama życia w amerykańskim mieście.

Najlepsza cena: Milion talentów
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 20,23

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub pdf
20,23 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub pdf
od 20,34 zł
(dla stałych klientów)
22,60 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub pdf
23,12 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub pdf
26,01 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub pdf
  17,34 zł
w programie Nexto Premium
27,46 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub pdf
27,47 zł publio.pl
bez DRM mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
28,90 zł legimi.com
bez DRM mobi epub
22,76 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
18,90 zł
(z kodem prom.)
28,90 zł woblink.pl
bez DRM mobi epub
28,90 zł virtualo.pl
bez DRM mobi
23,10 zł zinamon.pl
bez DRM epub
23,10 zł zinamon.pl
bez DRM pdf
23,10 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Zagadkowy duet"