Zagadkowy duet

Autor: Klaudia Morawa

Wydawnictwo: Psychoskok

Los Angeles – dla wielu jest to miasto marzeń. Palmy, imponujące posiadłości, drogie samochody, bogaci biznesmeni i piękne kobiety... Ma ono jednak swoje ciemne strony, które sprawiają, że jego urok może łatwo prysnąć. Książka ,,Zagadkowy duet” Klaudii Morawy przekonuje, że życie w tym amerykańskim mieście nie jest takie kolorowe, jak mogłoby się wydawać.

Przedstawiona historia dotyczy, niezwykłego duetu, który tworzą dwie kobiety: Nikki Black i Jennifer Robbins. Łączy je zawód – obie pracują w policji na stanowisku detektywa. Poza tym różnią się od siebie pod wieloma względami. Nikki jest wdową, wychowującą samotnie zbuntowaną córkę Beckę. Ma problemy z alkoholem, zaniedbuje swój wygląd i wciąż nie może sobie poradzić ze śmiercią ukochanego męża Philipa. Jennifer natomiast jest w związku małżeńskim z Sashą, kobietą swojego życia. Partnerom przyjdzie rozwikłać zagadkę zaginięcia małego Jake’a. Jak poradzą sobie główne bohaterki? Czy mimo licznych różnic będą w stanie się dogadać?

Powieść sensacyjno-obyczajowa z wielowątkową fabułą, ciekawymi zwrotami akcji i wzruszającymi momentami. Łączy w sobie wiele zagadnień, zarówno tych, traktujący o relacjach Nikki i Jennifer, jak i wielu pobocznych, które urozmaicają akcję. Przedstawione zostały również pogłębione wątki rodzinne i miłosne. Autorka zadbała o to, by możliwie jak najlepiej oddać charaktery poszczególnych postaci. Dzięki temu książka nie jest tylko opowieścią o dwóch kobietach i przestępstwie – to ciekawa panorama życia w amerykańskim mieście.

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 23,12

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
23,12 zł ravelo.pl

E-booki podobne do "Zagadkowy duet"