ISBN:9788379345243

Chemia ogólna i nieorganiczna. Pierwiastki i związki chemiczne. Surowce i produkty nieorganiczne. Obliczenia chemiczne i problemy

Wydawnictwo: Politechnika Rzeszowska

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 20.81 zł.

Przedkładamy do użytkowania podręcznik "Chemia ogólna i nieorganiczna. Obliczenia chemiczne i problemy" poświęcony pierwiastkom i związkom chemicznym oraz surowcom i produktom nieorganicznym. Jednocześnie przedkładamy drugi podręcznik z zakresu "Chemia ogólna i nieorganiczna. Obliczenia chemiczne i problemy" dotyczący podstaw chemii oraz roztworów i procesów w roztworach. Książki ujmują całościowo podstawowy materiał z chemii ogólnej i nieorganicznej w zakresie obliczeń chemicznych i problemów. Obejmują one zasadnicze działy chemii, których poznanie i ugruntowanie jest niezbędne do dalszego kontynuowania studiów chemicznych. Przedkładane podręczniki uwzględniają najnowsze wymagania w zakresie merytorycznym i dydaktycznym z chemii. Poziom treści (materiału) zawartych w podręcznikach jest zróżnicowany. Rozdziały rozpoczynają się od przykładów i zadań bardzo prostych, poprzez zadania i problemy średniej trudności aż po zadania i problemy o dużym stopniu złożoności. Takie ustawienie materiału podyktowane było kilkoma przyczynami, w tym, przede wszystkim: możliwością włączenia się studenta do nauki chemii ogólnej i nieorganicznej na dowolnym poziomie zaawansowania; realizacją programu studiów wyższych w zakresie chemii ogólnej i nieorganicznej; możliwością pogłębionego studiowania chemii ogólnej i nieorganicznej przez studentów szczególnie uzdolnionych. Rozdziały w podręczniku zaopatrzone zostały w wiadomości z poszczególnych działów chemii ogólnej i nieorganicznej co powinno umożliwić zrozumienie rozwiązywanego problemu i nabycie umiejętności w obliczeniach chemicznych, celem osiągnięcia określonych efektów kształcenia. Podręcznik przeznaczony jest dla studentów wydziałów chemicznych i pokrewnych Politechnik i innych szkół technicznych. Może być wykorzystany także przez studentów wydziałów chemii uniwersytetów i innych uczelni, jak również przez wszystkie osoby interesujące się zagadnieniami i obliczeniami z chemii ogólnej i nieorganicznej.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 20.81 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
20.81 zł gandalf.com.pl
pdf
25.50 zł ibuk.pl
pdf
26.70 zł swiatebookow.pl
pdf
27.00 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Chemia ogólna i nieorganiczna. Pierwiastki i związki chemiczne. Surowce i produkty nieorganiczne. Obliczenia chemiczne i problemy"