Bancassurance. Sprzedaż produktów bankowo-ubezpieczeniowych. Rozdział 4. Korzyści i zagrożenia związane z rozwojem powiązań bankowo-ubezpieczeniowych typu bancassurance

Autor: Magdalena Swacha-Lech

Wydawnictwo: CeDeWu

Poruszane w książce zagadnienia pomogą znaleźć Czytelnikowi odpowiedzi na wiele pytań dotyczących powiązań bankowo-ubezpieczeniowych. W tym kontekście szczególnie cenne wydają się być następujące obszary opracowania: uporządkowanie pojęć z zakresu połączeń instytucji finansowych, w tym zdefiniowanie terminu „bancassurance", specyfikacja rodzajów powiązań instytucji bankowych i ubezpieczeniowych w zakresie realizacji strategii bancassurance, prezentacja występujących w Polsce związków bankowo-ubezpieczeniowych typu bancassurance z wyodrębnieniem współpracy o charakte­rze podmiotowym i przedmiotowym, próba oceny pierwszych efektów działalności bancassurance prowadzonej przez banki komercyjne, dokonana zarówno z punktu widzenia osią­ganych korzyści, jak i zagrożeń generowanych podczas realizacji tej strategii, wskazanie czynników warunkujących sukces bancassurance.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 3,92

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
3,92 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
od 3,82 zł
(dla stałych klientów)
4,24 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
4,49 zł eplaton.pl
bez DRM pdf
  2,99 zł
w programie Nexto Premium
4,74 zł nexto.pl
bez DRM pdf
4,99 zł virtualo.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
4,99 zł legimi.com

Magdalena Swacha-Lech - inne e-booki

E-booki podobne do "Bancassurance. Sprzedaż produktów bankowo-ubezpieczeniowych. Rozdział 4. Korzyści i zagrożenia związane z rozwojem powiązań bankowo-ubezpieczeniowych typu bancassurance"