Komputerowe wspomaganie analizy danych jakościowych. Zastosowanie oprogramowania NVivo i Atlas.ti w projektach badawczych opartych na metodologii t...

Autor: Jakub Niedbalski

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

Oszczędzasz: 15%

Prezentowana książka stanowi owoc wieloletnich doświadczeń autora związanych z praktyką wykorzystywania oprogramowania CAQDA w pracy badawczej i dydaktycznej . Zawiera szereg użytecznych informacji dotyczących stosowania programów NVivo oraz Atlas.ti w realizacji projektów badawczych opartych na metodologii teorii ugruntowanej. Ze względu na uniwersalny charakter prezentowanych narzędzi komputerowych, a także z uwagi na szczegółowy opis kolejnych funkcji obu programów proponowana pozycja może stać się nieocenioną pomocą dla wielu badaczy reprezentujących różne szkoły metodologiczne w ramach szeroko rozumianych jakościowych metod badawczych. Publikacja jest skierowana zarówno do przedstawicieli środowiska naukowego, jak i do instytucji publicznych oraz praktyków realizujących w swojej pracy badania jakościowe na użytek komercyjny. 
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 20,42

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
od 18,38 zł
(dla stałych klientów)
20,42 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
20,47 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
23,41 zł eplaton.pl
bez DRM pdf Po rejestracji »
24,70 zł nexto.pl
bez DRM pdf
26,00 zł virtualo.pl
bez DRM pdf
26,00 zł koobe.pl
bez DRM pdf
26,00 zł swiatebookow.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
26,00 zł legimi.com

Jakub Niedbalski - inne e-booki

E-booki podobne do "Komputerowe wspomaganie analizy danych jakościowych. Zastosowanie oprogramowania NVivo i Atlas.ti w projektach badawczych opartych na metodologii t..."