ISBN:9788379840403

Niemiecki. Kein Problem! Mobilny kurs językowy – poziom podstawowy A1–A2

Autor: Waldemar Trambacz

Wydawnictwo: SuperMemo

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 23.60 zł.

Oszczędzasz: 20%

Naucz się niemieckiego na poziomie podstawowym (A1–A2), aby swobodnie porozumiewać się w tym języku w prostych sytuacjach życiowych.
„Niemiecki. Kein Problem! Mobilny kurs językowy” zapewni Ci najlepsze wsparcie w intensywnej i skutecznej nauce: poznasz najważniejsze słowa oraz struktury gramatyczne dotyczące życia codziennego i zapamiętasz je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.
Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik do nauki słownictwa i gramatyki, zawierający dialogi, teksty, komentarze, ćwiczenia i słownik uzupełniony o:
- nagrania MP3: ponad 1 godzinę nagrań w wykonaniu niemieckich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub uprawiania sportu;
- 6-miesięczny dostęp do kursu multimedialnego, zawierający prezentacje nowego materiału, 1100 nowych słów i wyrażeń, jak również bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń interaktywnych – a wszystko to z nagraniami wykonanymi przez rodowitych lektorów niemieckich, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC.
SuperMemo.com to między innymi:
- oparta na badaniach naukowych, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością;
- bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki;
- dostęp do wielu kursów językowych;
- możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu;
- możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.
Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!

Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 23.60 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
23.60 zł sensus.pl
pdf
23.60 zł septem.pl
pdf
od 21.24 zł
(dla stałych klientów)
23.60 zł ebookpoint.pl
pdf
29.51 zł publio.pl

Waldemar Trambacz - inne e-booki

E-booki podobne do "Niemiecki. Kein Problem! Mobilny kurs językowy – poziom podstawowy A1–A2"