ISBN:9788380152571

Rowerem przez świat w poszukiwaniu miłości

Autor: Per J. Andersson

Wydawnictwo: Czarna Owca

Opłacalność: 6.33 zł/100 stron

Niesamowita historia miłości hinduskiego chłopca, który śladem ukochanej wyrusza w podróż przez pół świata... na rowerze.

Pikej urodził się we wschodnich Indiach, w biednej rodzinie z najniższej warstwy społecznej. Zgodnie z panujący zwyczajem astrolog sporządził jego horoskop przepowiadając chłopcu, że ożeni się z cudzoziemką uzdolnioną muzycznie będącą spod znaku Byka. Pikej dorasta z ciągle obecną w jego świadomości wróżbą, która towarzyszy mu również w chwilach zwątpienia i niepowodzeń.

Aż do dnia, w którym spotyka ową przeznaczoną sobie kobietę. Dzieje się to pewnego wieczoru, gdy Pikej rysuje portrety w centrum New Delhi. Wówczas podchodzi do niego młoda cudzoziemka Lotta. Jest to początek niezwykłej historii miłosnej. Kiedy dziewczyna wraca do Szwecji, zakochany chłopak postanawia ją odnaleźć. Kupuje używany rower i wyrusza z New Delhi aż do… szwedzkiego Borås.

Wyjątkowa opowieść o miłości, która daje siłę. O wierze i wytrwałości w poszukiwaniu szczęścia. I o dalekiej podróży do ukochanej kobiety.

 

Niesamowita, fantastyczna opowieść z happy endem. Nic dziwnego, że producenci z Bollywood i z Hollywood biją się o prawa do nakręcenia filmu o niezwykłych losach hinduskiego chłopca z najniższej kasty niedotykalnych.

- Aftonbladet

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Rowerem przez świat w poszukiwaniu miłości"