ISBN:9788380627987

Problem trzech ciał

Autor: Cixin Liu

Seria wydawnicza: Wspomnienie o przeszłości Ziemi, część 1.

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 456

Opłacalność: 3.72 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 16.45 zł.

Oszczędzasz: 50%

Chińska powieść fantasy, która osiągnęła rekordową popularność w USA stając się wydawniczym fenomenem. Uhonorowana nagrodami i wyróżnieniami, min. prestiżową nagrodą Hugo dla najlepszej powieści 2015 r. Rekomendowana przez wielkich tego świata, w tym prezydenta Baracka Obamę.

Pierwszy tom trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”, największego w ostatnich latach wydarzenia w światowej fantastyce naukowej, porównywalnego z klasycznymi cyklami „Fundacja” i „Diuna”. Oszałamiający rozmachem chiński bestseller, który zyskał ogromny rozgłos w USA.

W 2015 roku książka otrzymała nagrodę Hugo dla najlepszej powieści, po raz pierwszy w historii przyznanej tłumaczonemu tekstowi. Znalazła się także w finale nagród Nebula, Prometeusza, Locusa, Johna W. Campbella. Mark Zuckerberg, twórca Facebooka, wybrał ją jako jedną z najbardziej wartych przeczytania książek 2015 roku, a prezydent Barack Obama zabrał ją na urlop na Hawajach.

 

Jest rok 1967. Córka wybitnego chińskiego fizyka zamordowanego przez czerwonogwardzistów zostaje włączona do prac załogi tajnej bazy wojskowej Czerwony Brzeg, która wysyła sygnały w kosmos w poszukiwaniu inteligentnego życia pozaziemskiego. Tajny chiński projekt z czasów Mao przynosi przerażające konsekwencje kilkadziesiąt lat później. Początek XXI wieku. Wang Miao staje na czele komisji badającej przyczyny serii samobójstw wybitnych fizyków. Po serii dziwnych zjawisk rozpoczyna prywatnne śledztwo, które prowadzi go do tajemniczej sieciowej gry Trzy ciała, mającej na celu uratowanie mieszkańców planety zagrożonej oddziaływaniem grawitacyjnym trzech słońc. Świat tej gry nie jest jednak fikcją... 

 

 Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować, wszak kosmici mieli najechać Ziemię!Barack Obama, były prezydent USA

 

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 16.95 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
16.95 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
18.98 zł woblink.pl
mobi epub
20.34 zł publio.pl
mobi epub
  12.20 zł
w programie Nexto Premium
20.34 zł nexto.pl
mobi epub
22.90 zł virtualo.pl
mobi epub
26.44 zł helion.pl
mobi epub
od 23.80 zł
(dla stałych klientów)
26.44 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27.12 zł ibuk.pl
mobi epub
27.12 zł inverso.pl
mobi epub
27.91 zł gandalf.com.pl
mobi epub
33.90 zł legimi.com

Cixin Liu - inne e-booki

Wspomnienie o przeszłości Ziemi - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Problem trzech ciał"