Apetyt na życie

Autor: Mary Simses

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 380

Opłacalność: 5.67 zł/100 stron

Oszczędzasz: 23%

Ciepła i smakowita opowieść o atrakcjach prostego życia.

Babcia głównej bohaterki umierając pozostawia jej osobliwą misję do wypełnienia. Tylko przez wzgląd na starszą panią Ellen Branford decyduje się porzucić wszystko, łącznie z narzeczonym z wyższych sfer nowojorskich, i wyruszyć w podróż w głąb amerykańskiej prowincji.

Wolą staruszki było aby Elen przekazała jej ostatni list pewnemu chłopakowi z małego miasteczka, w którym babcia przed laty była zakochana. Kobieta wyrusza z Manhatanu do Beacon w stanie Maine. Podróż komplikuje się, gdy Ellen omal nie tonie w oceanie i zostaje wyratowana przez cieślę będącego przypadkowym świadkiem zdarzenia. Za sprawą wypadku Ellen zyskuje sławę w małomiasteczkowej społeczności, co może jej pomóc w odkryciu starannie ukrywanej przez babcię przeszłości, lub wręcz przeciwnie. Stopniowo Elen dowiaduje się o życiu swej babci coraz więcej i równocześnie zaczyna wątpić w słuszność własnych wyborów.  Okazuje się, że zaplanowany na jeden dzień pobyt trzeba będzie przedłużyć

 

Jeśli podobało się wam „Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Ziemniaczanych Obierek”, pochłoniecie jednym tchem „Apetyt na życie”. Mary Simses ma dar przywołania sugestywnych szczegółów, dzięki czemu czujemy, jakbyśmy osobiście brali udział w opisywanych scenach, oraz tworzenia dialogów, które zawsze brzmią prawdziwie.

James Patterson 

Uroczy, pełen czułości debiut literacki podkreślający siłę prostych przyjemności, dobrego jedzenia i niezaprzeczalnej chemii uczuć. Wielbicielki bohaterek filmów takich jak „Narzeczony mimo woli” czy „Dziewczyna z Alabamy” rozpoznają w spiętej  perfekcjonistce Ellen pokrewną duszę, zaś akcja osadzona w małym miasteczku trafi do serca wiernym czytelniczkom Mary Kay Andrews, Elin Hilderbrand i Jan Karon. Opowieść Simses o odkryciach emocjonalnych, zmianie priorytetów i nowych początkach to wspaniała lektura na plażę.

„Booklist”

Proste składniki połączone w idealnych proporcjach – smaczne do ostatniego okruszka.

„Good Housekeeping”

Zachwycające… Simses stworzyła krzepiącą opowieść o miłości przesyconą romansową fascynacją z elementami zagadki kryminalnej, rozgrywającą się na tle skromnych, stonowanych motywów i konfliktów.

„Shelf Awareness” 

Dzięki gładko wpasowanym w narrację detalom oraz galerii barwnych postaci „Apetyt na życie” łączy autentyzm scenerii Maine z zabawną fabułą.

Beverly Meyer, „Free-Lance Star”

Mary Simses spędziła wiele lat w Nowej Anglii, gdzie pracowała w wydawnictwie czasopism, a następnie jako prawniczka w korporacji, po godzinach pisząc dla przyjemności. Mieszka na południu Florydy z mężem-wspólnikiem z kancelarii oraz córką.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 21,56

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 19,40 zł
(dla stałych klientów)
21,56 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23,47 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23,52 zł ibuk.pl
mobi epub
23,79 zł empik.pl
mobi epub
24,07 zł woblink.pl
mobi epub
25,20 zł ravelo.pl
mobi epub
25,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
26,04 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  16,80 zł
w programie Nexto Premium
26,60 zł nexto.pl
mobi epub
27,99 zł publio.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
27,99 zł legimi.com
mobi epub
28,00 zł virtualo.pl
mobi
25,20 zł zinamon.pl
epub
25,20 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Apetyt na życie"