Seksowny kłamca

Autor: Christina Lauren

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Oszczędzasz: 27%

Jak na dwoje ludzi o mieszanych uczuciach wobec randek i miłości bohaterowie zadziwiająco często lądują obok siebie nago. . .

London Hughes bardzo pasuje taki styl życia: surfowanie, praca w barze, spotkania z przyjaciółmi oraz powolne dojrzewanie do tego, co chciałaby robić w życiu po studiach. Wszystko doskonale się układa zgodnie z brakiem planu… Jednak kiedy pewnego ranka wielka fala zwala ją z deski, a wieczorem zalotny uśmiech Luke’a Suttera znów zwala ją z nóg, London lekko zbacza z kursu. Fakt, chłopak to typowy podrywacz, ale… “Dlaczego nie – przecież to tylko jedna noc” – szepcze jej do ucha uporczywy głos.
Ze swojej strony Luke od tak dawna przeszedł na tryb automatycznego podrywu, że rzadko już przystaje, by zastanowić się nad swoim postępowaniem. Jednak po wspaniałej nocy z London uświadamia sobie, że od czasu katastrofy ostatniego związku, nie steruje swoim postępowaniem, lecz płynie tam, gdzie zaniesie go prąd. Z London jednak pragnie czegoś więcej…

„Świeży, hipsterski i tryskający energią «Seksowny kłamca» odsłania przed czytelnikiem warstwy nieskrępowanego seksu przekładane szczerymi, otwartymi dialogami, tworząc całość, od której trudno się oderwać. Droga London i Luke'a do dorosłej miłości to naprawdę piękna i wartościowa podróż” – „Bookpage”

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 23,24

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23,24 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24,64 zł septem.pl
mobi epub
od 22,18 zł
(dla stałych klientów)
24,64 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26,24 zł litres.pl
mobi epub
28,80 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28,80 zł publio.pl
mobi epub
29,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
32,00 zł virtualo.pl
mobi epub
32,00 zł ibuk.pl
mobi epub
  19,20 zł
w programie Nexto Premium
32,00 zł nexto.pl
mobi epub
22,00 zł
(z kodem prom.)
32,00 zł woblink.pl
mobi
28,80 zł zinamon.pl
epub
28,80 zł zinamon.pl

Christina Lauren - inne e-booki

E-booki podobne do "Seksowny kłamca"