Granica rzeczywistości

Autor: Anna Wodzicka

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 28%


„Granica rzeczywistości” Anny Wodzickiej to konflikt pomiędzy światami sztuki i konsumpcji i wynikające z niego problemy tożsamościowe oraz etyczne.

Czy z pomocą sztuki można uchronić własną indywidualność przed normalizującą większością? Zwłaszcza, kiedy walka odbywa się w umyśle, w pojedynczych słowach, w niezaplanowanych zdarzeniach. Ponazwisku, to nieśmiały chłopak próbujący poprzez sztukę zbudować pomost, mur, pomiędzy własną wrażliwością a surowym konsumpcyjnym otoczeniem. Ten młody człowiek idzie pod prąd, nie mając pewności, czy odniesie sukces - czy da mu to wewnętrzny spokój. Za pośrednictwem krzykliwego alter-ego poddaje sprawdzeniu swoje najskrajniejsze i najbardziej konfliktowe pomysły. Musi się dowiedzieć, czy warto jeszcze bronić tego terytorium, czy lepiej jest przejść na stronę zwycięzców. To właśnie w wieku dojrzewania młody człowiek kształtuje tożsamość po raz pierwszy, w tym czasie powstają jego poglądy, charakter, decyduje po której stronie barykady się znajdzie. To w tym burzliwym okresie wybiera pomiędzy indywidualnością, a byciem w zwykłej szarej większości.

Dialogi są zbudowane z czystej treści, odkrytej po odjęciu załagodzeń, nieszczerości i niedopowiedzeń, skąd wynika ich prostota i niekiedy wulgarność. Czy Ponazwisku wystarczy siły, żeby utrzymać wiarę w siebie pod naciskiem nagromadzonych porażek?

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 12,20

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 10,98 zł
(dla stałych klientów)
12,20 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
13,52 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
15,04 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  10,14 zł
w programie Nexto Premium
16,05 zł nexto.pl
mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
16,90 zł legimi.com
mobi epub pdf
16,90 zł publio.pl
mobi epub
14,01 zł empik.pl
mobi epub
14,15 zł gandalf.com.pl
mobi epub
16,90 zł virtualo.pl
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
16,90 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Granica rzeczywistości"