Harry. Biografia

Autor: Katie Nicholl

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 304

Opłacalność: 5.5 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

W przededniu wyczekiwanego ślubu księcia Harry’ego dostajemy do rąk jego intymny i dokładny portret autorstwa królewskiej ekspertki Katie Nicholl.

Począwszy od najwcześniejszych wystąpień publicznych, jeszcze w dzieciństwie, rudowłosy książę Harry podbił serca ludzi na całym świecie. W niniejszej biografii obserwujemy jego drogę od zbuntowanego księcia − playboya i rozrabiaki – do skarbu narodowego, cieszącego się powszechną sympatią. Nicholl rzuca światło na czas jego dorastania, burzliwej młodości, a także służby w Afganistanie, która zainspirowała go do stworzenia własnej spuścizny − Invictus Games.

W biografii czytamy wypowiedzi przyjaciół i współpracowników księcia oraz dawnego personelu pałacu. Nicholl analizuje relacje Harry’ego z rodziną, zwłaszcza z królową, ojcem, macochą i bratem; dowiadujemy się też o istnieniu jego drugiej ukochanej „rodziny” w Botswanie. Biografka ujawnia nieznane dotąd informacje na temat byłych sympatii księcia oraz dokumentuje historię związku i zaręczyn z Meghan Markle, amerykańską aktorką, która wyznaczyła przełom w jego życiu osobistym.

"Harry. Biografia" to fascynujący portret jednego z najpopularniejszych członków rodziny królewskiej, a zarazem historia najbardziej intrygującego monarszego romansu dekady.

Katie Nicholl jest dziennikarką prasową i telewizyjną, korespondentką „Vanity Fair” oraz „The Mail on Sunday”. Współpracuje z BBC i Sky News w Wielkiej Brytanii, z CBC w Kanadzie, a także z Channel 9 w Australii. Regularnie udziela się w amerykańskich programach telewizyjnych, takich jak Entertainment Tonight. Jest autorką biografii "William and Harry"; "The Making of a Royal Romance" oraz "Kate: The Future Queen", które znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Jej wiedza na temat rodziny królewskiej jest niezrównana.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 16.73 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
16.73 zł inverso.pl
mobi epub
18.40 zł septem.pl
mobi epub
od 16.56 zł
(dla stałych klientów)
18.40 zł ebookpoint.pl
mobi epub
20.14 zł gandalf.com.pl
mobi epub
20.32 zł woblink.pl
mobi epub
21.90 zł empik.pl
mobi epub
21.99 zł ibuk.pl
mobi epub
22.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
22.23 zł publio.pl
mobi epub
  14.34 zł
w programie Nexto Premium
22.23 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
23.90 zł legimi.com
mobi epub
23.90 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Harry. Biografia"