• Zapracowany? Zapracowana? Stres rządzi twoim życiem?
• Potrzebujesz spokoju? Szukasz rozwiązań?

Długotrwały stres ma niszczący wpływ na nasze życie. Autorzy bestsellerowej książki „Ogarnij stres i żyj na luzie” przybliżają czytelnikom samo zjawisko stresu oraz pokazują najskuteczniejsze narzędzia radzenia sobie z lękiem, strachem i paniką.

Ebook „Ogarnij stres i żyj na luzie” podpowie ci również:
– co wyzwala stres i jakie są jego objawy
– jakie są proste techniki uspokajania ciała i umysłu
– jak stworzyć plan redukcji stresu
– jakie są metody relaksacji i jak one działają
– w jaki sposób reagować w sytuacjach stresowych.

O autorach ebooka „Ogarnij stres i żyj na luzie”:
Dr Martha Davis – była psychologiem na oddziale psychiatrii w Kaiser Permanente Medical Center w Santa Clara w Kalifornii, gdzie praktykowała psychoterapię indywidualną, par i grupową przez ponad trzydzieści lat. Jest współautorką książki Thoughts and Feelings.

Elizabeth Robbins Eshelman – pracowała dla Programu Opieki Zdrowotnej Kaiser Permanente przez trzydzieści siedem lat. Była dyrektorem hospicjum, badaczem, klinicznym pracownikiem socjalnym, edukatorem zdrowia oraz instruktorem i coachem ds. zarządzania. Jest na emeryturze i mieszka w północnej Kalifornii.

Dr Matthew McKay jest profesorem w Instytucie Wrighta w Berkeley w Kalifornii. Jest autorem i współautorem wielu książek, w tym Self-Esteem, Thoughts and Feelings, When Anger Hurts, i ACT on Life Not on Anger. McKay uzyskał tytuł doktora psychologii klinicznej w Kalifornijskiej Szkole Psychologii Zawodowej i specjalizuje się w poznawczo-behawioralnym leczeniu lęku i depresji. Mieszka i pracuje w aglomeracji San Francisco Bay Area.

„Ogarnij stres i żyj na luzie” – jak czytać ebook?
Ebook przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio na swoim smartfonie lub tablecie.
Masz czytnik ebooków (Kindle, PockeBook, inkBook itp.)?
Pobierz plik elektroniczny epub lub kindle mobi i czytaj tak, jak lubisz.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem książki.