ISBN:9788381437837

O naturze rzeczy

Autor: Lama Ole Nydahl

Wydawnictwo: Czarna Owca

Oszczędzasz: 29%

„Wraz z oświeceniem chwila postrzegania staje się tysiąckrotnie jaśniejsza i bardziej porywająca niż wszystko, co możemy sobie wyobrazić lub co możemy przeżyć, a doświadczenie radości i inspiracji już nigdy nas nie opuszcza” – fragment

„O naturze rzeczy” to książka o prawdziwej naturze otaczających nas zjawisk, a także naszych myśli i uczuć. Zgodnie z buddyjskim poglądem przyczyną cierpienia, którego wszyscy próbujemy uniknąć, nie jest zło, lecz niewiedza. Szczęście natomiast można osiągnąć, opierając swoje działania na mądrości i współczuciu. Lama Ole Nydahl dokładnie wyjaśnia, jak uwolnić się od nawykowych mentalnych wzorców oraz zachowań prowadzących do trudności i dzięki temu uzyskać zdolność do przynoszenia prawdziwego pożytku innym. Książka ta została dotychczas przetłumaczona na blisko trzydzieści języków. Ponadczasowe nauki Buddy o ostatecznej wolności umysłu są najwyraźniej aktualne bez względu na geograficzną szerokość.

O Autorze:
LAMA OLE NYDAHL przed 50 laty otrzymał pełny przekaz nauk buddyzmu Diamentowej Drogi od 16 Karmapy Rangdziung Rigpe Dordże – zwierzchnika szkoły Kagju, jednej z czterech głównych linii przekazu buddyzmu tybetańskiego. Od tamtej pory Lama Ole na prośbę swego nauczyciela nieprzerwanie rozpowszechnia nauki Buddy na całym świecie. Założył dotychczas około 700 świeckich ośrodków medytacji, działających obecnie pod duchowym przewodnictwem 17 Karmapy Taje Dordże.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 19.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19.99 zł inverso.pl
mobi epub
21.39 zł gandalf.com.pl
mobi epub
21.55 zł sensus.pl
mobi epub
21.55 zł septem.pl
mobi epub
od 19.40 zł
(dla stałych klientów)
21.55 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23.79 zł litres.pl
mobi epub
23.79 zł ibuk.pl
mobi epub
25.47 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
26.60 zł publio.pl
mobi epub
27.99 zł woblink.pl

Lama Ole Nydahl - inne e-booki

E-booki podobne do "O naturze rzeczy"