Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła

Autor: Camilla Läckberg

Seria wydawnicza: Faye

Wydawnictwo: Czarna Owca

Stron: 784

Opłacalność: 4.91 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

"ZŁOTA KLATKA"

 

Trzymający w napięciu thriller o determinacji, sile charakteru i brutalnej zemście.

 

Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić... Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Nie może pozbyć się wrażenia, że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny, który coraz bardziej się od niej oddala.

 

Kiedy Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią, a policja dostrzega w mieszkaniu kałużę krwi, podejrzenie szybko spada na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Nic w życiu Faye nie będzie już takie, jak do tej pory.

 

"SREBRNE SKRZYDŁA"

 

Kobieca zemsta jest piękna i brutalna.

 

Po zakończeniu toksycznego związku Faye zbudowała sobie nowe życie za granicą, były mąż Jack odbywa karę więzienia, a firma Revenge odnosi sukcesy i właśnie ma wejść na rynek amerykański. Kobieta już myślała, że najgorsze ma za sobą, tymczasem jej egzystencja zostaje ponownie zagrożona. Ktoś usiłuje przejąć jej firmę i Faye musi wrócić do Sztokholmu. Z pomocą kilku innych kobiet walczy o uratowanie swego majątku, siebie i swoich najbliższych.

 

CAMILLA LÄCKBERG należy do najbardziej poczytnych pisarek w Szwecji. Składająca się z dziesięciu pozycji seria powieści kryminalnych z Fjällbacki sprzedała się w dwudziestu dwóch milionach egzemplarzy w sześćdziesięciu krajach. Camilla Läckberg odnosi również sukcesy jako bizneswoman, jest współzałożycielką spółki inwestycyjnej Invest In Her, działającej na rzecz kobiecej przedsiębiorczości i równości płci.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.30 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 38.49 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
38.49 zł inverso.pl
mobi epub
41.50 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 38.11 zł
(dla stałych klientów)
42.34 zł ebookpoint.pl
mobi epub
43.44 zł litres.pl
mobi epub
46.74 zł ibuk.pl
mobi epub
49.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
50.59 zł publio.pl
mobi epub
  32.99 zł
w programie Nexto Premium
51.14 zł nexto.pl
mobi epub
54.99 zł woblink.pl
mobi epub
54.99 zł swiatebookow.pl

Faye - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła"