ISBN:9788381697798

Jej piękna twarz

Autor: Robyn Harding

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Oszczędzasz: 30%

Dla Frances Metcalfe każdy dzień to walka o przetrwanie.
Frances nie pracuje zawodowo, cały swój czas poświęca synowi, który od przedszkola sprawia problemy wychowawcze. Kiedy został przyjęty do prestiżowej prywatnej szkoły, kobieta miała nadzieję, że teraz będzie mogła żyć normalnie. Usilnie stara się dopasować i odnaleźć w gronie rodziców, pomimo swoich kompleksów związanych z nadwagą, samotnością i brakiem wiary w siebie. Wkrótce jednak niemiły incydent z udziałem jej syna stawia ich oboje poza nawiasem szkolnej społeczności. Frances czuje się samotna jak jeszcze nigdy w życiu.
To się zmienia, kiedy poznaje Kate Randolph.
Kate jest przeciwieństwem Frances – piękna, bogata, silna i pewna siebie – ale z jakiegoś powodu chce przyjaźnić się tylko z nią. Łączy je lekceważenie dla snobek ze szkoły i gorąca miłość do swoich synów. Wkrótce jednak wyjdzie na jaw pewna mroczna tajemnica, która zachwieje tą wartościową znajomością.
Bo jedna z tych dwóch kobiet nie jest osobą, za którą się podaje. Nosiła kiedyś inne nazwisko. Nazwisko związane z głośnym morderstwem…

„To może być thriller tego lata” – „Toronto Star”

„Harding mistrzowsko buduje delikatne poczucie zagrożenia. Przeraża i robi wrażenie” – „Kirkus"

„Harding odkrywa tajemnice powoli, niczym Liane Moriarty w "Wielkich kłamstewkach". Podobieństw między tymi dwiema książkami jest zresztą więcej” – „Booklist”

„Domowy thriller, doskonały dla fanów B. A. Paris, Meg Mirandy i Liane Moriarty. Czyta się z przyjemnością. Napięcie serwowane jest w takich dawkach, że nie sposób się oderwać. A to, czego się powoli dowiadujemy, szokuje coraz bardziej” – „BookReporter”

O Autorce:
Robyn Harding jest scenarzystką i pisarką, autorką między innymi międzynarodowego bestsellera „Złe towarzystwo”. Mieszka w Vancouver z mężem i dwojgiem dzieci.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 21.28 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21.28 zł inverso.pl
mobi epub
od 21.24 zł
(dla stałych klientów)
23.60 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.33 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.97 zł ibuk.pl
mobi epub
  18.24 zł
w programie Nexto Premium
28.27 zł nexto.pl
mobi epub
28.27 zł publio.pl
mobi epub
30.40 zł empik.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
30.40 zł legimi.com
mobi epub
30.40 zł virtualo.pl
mobi epub
30.40 zł woblink.pl

Robyn Harding - inne e-booki

E-booki podobne do "Jej piękna twarz"