ISBN:9788381888523

Oczy królowej

Autor: Oliver Clements

Wydawnictwo: REBIS

Oszczędzasz: 22%

Krew, spiski i początki tajnych służb Jej Królewskiej Mości! W pierwszej odsłonie serii Agenci Korony człowiek, który zostanie pierwowzorem agentów MI6, chroni Anglię i Jej Wysokość królową Elżbietę I przed niegodziwymi planami Hiszpanii wrogiej protestanckiemu wolnomyślicielstwu. Po stuleciach nędzy, prześladowań religijnych i barbarzyńskich obyczajów Europa nareszcie otwiera się na nowe idee. Uczeni, filozofowie i poeci wierzą, że będzie to epoka rozumu i nadziei dla wszystkich bez wyjątku. Niestety Hiszpania nadal poluje na tych, którzy ośmielają się sprzeciwić katolickiej ortodoksji, i wyrzyna ich w pień. Tylko jeden kraj może stawić czoło mrocznym siłom zagrażającym renesansowym przemianom jest nim Anglia, którą włada niezwykle inteligentna Elżbieta I. Odważna i uparta, ale też świadoma, że tej wojny nie wygra samym orężem. W momencie, gdy angielski skarbiec świeci pustkami, potrzebuje broni, dzięki której uda się jej stoczyć zupełnie inną wojnę Wojnę podstępów, tajnych szyfrów i sekretów. Charyzmatyczny John Dee, uczony, żołnierz i alchemik, jest lojalny jedynie wobec nauki i swojej władczyni. Dla niej, kobiety, której nie wolno mu kochać, jest gotów ryzykować życie. I tak staje się oczami królowej. Oczy królowej to trzymający w napięciu, emocjonujący thriller historyczny, idealny dla fanów Kena Folletta i Dana Browna. Zwariowany thriller historyczny - świetnie nadający się na adaptację kinową, bezgranicznie angażujący uwagę odbiorcy. - New York Times Book Review
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 26.32 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 23.69 zł
(dla stałych klientów)
26.32 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27.12 zł inverso.pl
mobi epub
27.12 zł ibuk.pl
mobi epub
27.24 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.82 zł woblink.pl
mobi epub
31.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  20.34 zł
w programie Nexto Premium
31.53 zł nexto.pl
mobi epub
31.53 zł publio.pl
mobi epub
33.90 zł empik.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
33.90 zł legimi.com
mobi epub
33.90 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Oczy królowej"