Jeśli pantofelek nie pasuje, czas zaprojektować własny…

Cindy uwielbia buty. Podziwiać, nosić i… projektować. Nic nie wyraża jej osobowości lepiej niż perfekcyjna kokardka na stylowym czółenku. Moda fascynuje ją od lat, ale jako dziewczyna w rozmiarze XXL nie może liczyć na kreacje znanych projektantów, w których wyglądałaby korzystnie. Buty to zupełnie co innego.

Ze świeżutkim dyplomem szkoły mody w kieszeni, ale bez ciekawych perspektyw zawodowych, Cindy wraca do domu i zostaje nianią przyrodniego rodzeństwa u swojej macochy Eriki Tremaine, producentki programu „Zanim wybije północ”, popularnego randkowego reality show. W programie, w którym biorą udział dwadzieścia cztery kobiety i jeden kawaler do wzięcia, niespodziewanie zwalnia się miejsce, a Cindy postanawia wykorzystać swoje pięć minut. Chce zaprezentować milionom widzów swoją oszałamiającą kolekcję butów. Może dzięki temu jej kariera ruszy z miejsca, a Cindy będzie miała szansę wybrać się na kilka randek z tajemniczym nieznajomym…

Żeby dotrwać do wielkiego finału w gąszczu nieszczerych komplementów, gierek producentów i nie zawsze uczciwych manewrów innych uczestniczek, Cindy musi zrobić wielki krok w nieznane i liczyć na to, że wyjedzie z tej przygody najwyżej ze złamanym obcasem, a nie sercem. Jako pierwsza i jedyna uczestniczka plus size szybko robi furorę. Widzowie ją kochają. A co jeszcze bardziej zaskakujące: w blasku reflektorów rodzi się prawdziwe uczucie…

Ebook „If the shoe fits. Zanim wybije północ” – rekomendacje:
• Ta książka ma w sobie wszystko, co uwielbiam w komediach romantycznych. Wzrusza, poprawia humor i bawi. Kolejny przebój Julie Murphy!
Colleen Hoover, autorka Hopeless, bestsellera „New York Timesa”

• To coś znacznie więcej niż współczesna wersja klasycznej baśni. To zachwycający romans pełen humoru i optymizmu.
– Farrah Rochon, autorka The Boyfriend Project, bestsellera „USA Today”

• Zapomnijcie o dawnym Kopciuszku! Julie Murphy nadaje tej dobrze znanej opowieści świeżą perspektywę, pełną uroku i blasku.
Katharine McGee, autorka American Royals, bestsellera „New York Timesa”

O autorce ebooka „If the shoe fits. Zanim wybije północ”:
JULIE MURPHY to autorka bestsellerów „New York Timesa”, w tym powieści „Kluseczka”, na podstawie której powstał film z Jennifer Aniston w jednej z głównych ról. Mieszka w Teksasie wraz z mężem, psem i kotami.

„If the shoe fits. Zanim wybije północ” – jak czytać ebook?
Ebook przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio na swoim smartfonie lub tablecie.
Masz czytnik ebooków (Kindle, PockeBook, inkBook itp.)?
Pobierz plik elektroniczny epub lub kindle mobi i czytaj tak, jak lubisz.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem książki.