ISBN:9788383202303

Krwawy obowiązek. Anton

Autor: Amelia Sowińska

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 21.40 zł.

Oszczędzasz: 40%

„Wpatrywałem się bezlitosnym wzrokiem w klęczącą przede mną dziewczynę. Prosiła, błagała, jak wszyscy, którzy kiedykolwiek robili interesy z Bratwą”.
Molly Billie Brown, przyjaciółka Poliny i Sophii, od lat czekała na randkę z Gustavem Callaro – bratem Sophii. I kiedy jest na to szansa, mężczyzna nie przychodzi na spotkanie.
Załamana kobieta ląduje w obskurnym barze, planując zatopić smutki w alkoholu. To właśnie tam pijaną Molly znajduje nie kto inny jak gangster Anton Durov, brat Siergieja. Mężczyzna postanawia pomóc dziewczynie, pomimo że kusi go, aby wykorzystać sytuację i zabrać ją do łóżka.
Anton, chociaż nie ma tego w zwyczaju, zaczyna coraz intensywniej myśleć o kobiecie z baru, która ma w sobie coś, co go przyciąga. Jednak Anton nie wie, że Molly ma złamane serce i pakowanie się w jakiekolwiek relacje, szczególnie z gangsterami, w ogóle jej nie interesuje.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Opis pochodzi od wydawcy.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 22.14 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
36.90 zł legimi.com
mobi epub
22.14 zł woblink.pl
mobi epub
od 28.23 zł
(dla stałych klientów)
31.37 zł ebookpoint.pl
mobi epub
31.37 zł septem.pl
mobi epub
  22.14 zł
w programie Nexto Premium
34.32 zł nexto.pl
mobi epub
34.68 zł publio.pl
mobi epub
35.05 zł swiatebookow.pl
mobi epub
36.90 zł virtualo.pl
mobi epub
38.22 zł gandalf.com.pl

E-booki podobne do "Krwawy obowiązek. Anton"