ISBN:9788394058210

3 tajemnice giełdy

Autor: Bartłomiej Zieliński

Wydawnictwo: BESTSELLER

Opłacalność: 15.45 zł/100 stron


 • Czy najlepszy inwestor świata Warren Buffett może spać spokojnie w 21 wieku?
 • Czy Coca-Cola może upaść?
 • Jak działa odwieczny mechanizm wszystkich giełd świata?
 • Od czego tak naprawdę zależą hossy i bessy?
 • Jak w prosty sposób można kompleksowo podejść do analizy spółki?
 • Jakie dwie główne siły sterują globalną ekonomią i rynkami kapitałowymi, które do tej pory zostały przemilczane przez ekspertów światowych?
 • Skąd się biorą te siły, jakie mają źródło i co Ty masz z nimi wspólnego?
 • Jaki jest najczulszy punkt rynków kapitałowych?
 • Jaki nowy rodzaj bessy właśnie się narodził?
 • Co to jest spekulacja fundamentalna?
 • Czy zbliżamy się do zmierzchu rynków kapitałowych jakie dziś znamy?

---------------------------------------------

                          

Na powyższe pytania i na wiele innych znajdziesz odpowiedź w tej małej książeczce. Przeczytasz trzy krótkie historie o giełdzie, które na zawsze odmienią Twoje postrzeganie rynków kapitałowych. Książka 3 tajemnice giełdy zawiera ponadczasową wiedzę, która w kolejnych latach będzie stawała się coraz bardziej aktualna. Kupując ją dostrzeżesz przyszłość, a dokładniej samemu ją wywnioskujesz! Książka została oceniona przez prezesa jednej z największych księgarni giełdowych w Polsce jako: „inna niż wszystkie nt. giełdy”.

Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto zamierza inwestować pieniądze na giełdzie w 21 wieku. Polecana początkującym na pierwszą lekturę nt. giełdy, bo opisuje jej mechanizm działania najprościej i najgłębiej jak się da. Nie zawiera też nudnych faktów, definicji i trudnych zwrotów, którymi zapełnione są książki o podobnej tematyce.


Co zyskasz dzięki książce?


 • Książka pozwala wcześnie dostrzegać zbliżające się rynki byka oraz niedźwiedzia.
 • Dzięki temu w kolejnych latach prawdopodobnie uratujesz tysiące/setki tysięcy złotych własnych pieniędzy.
 • 3 tajemnice giełdy to zagłębienie się w świat rynków finansowych w rejony prawdopodobnie nigdy dotąd nieopisane. To wejście do ukrytej od wieków maszynowni wprawiającej w ruch światowe gospodarki i rynki kapitałowe. Publikacja wyjawia tajemnice, których świat dotąd albo nie rozpoznał albo których omówić nigdy nie zechciał. To połączenie wiedzy praktycznej oraz odwiecznych praw, wartości i elementów filozofii.


Nieznajomość sił rządzących rynkami światowymi, niedostrzeganie nadchodzących zmian w 21 w. oraz źródeł ich powstawania, może Cię kosztować setki razy więcej czasu i pieniędzy, niż inwestycja w tę książkę.

Sięgnij po nią jeśli chcesz, a w jednej chwili otrzymasz 16 lat doświadczenia giełdowego autora książki.
Owocnej lektury!


---------------------------------------------


Autor posiada 16-letnią praktykę inwestycyjną na GPW. W latach 2002-2008 r. zarobił blisko pół miliona złotych na rynku akcji. Pieniądze wraz z rodziną zainwestował w jeden z pierwszych e-sklepów spożywczych w kraju. W 2011 r. napisał pierwszą książkę „Bóg, pieniądze i giełda!”. Jego blog giełdowy został w 2014 r. wyróżniony przez najstarszą, ogólnopolską Gazetę Giełdy PARKIET jako jeden z 8 najlepszych w Polsce. Autor prowadził również szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu analizy fundamentalnej i selekcji spółek do portfela akcji.


Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "3 tajemnice giełdy"